Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, a oto, jak będzie wyglądał opis po naszym wyjeździe:

 

"śląskie pogorzelisko.

posiadamy 'czyste' domki, czyli w stanie surowym, nic w nich nie ma. wszystko należy przywieźć ze sobą (krzesła, pryczę i szczególnie śpiwory). na użytek gości oddajemy do dyspozycji odpłatnie piaskownicę, niestrzeżoną 1,4m (niegdyś basen z czyściutką, filtrowaną wodą, podświetlany wieczorem ;-(( ) dla naszych najmłodszych klientów czeka nowoczesny tor przeszkód, na twardym podłożu (zorana trawa). posiadamy miejsce na grilla. miejsc na ognisko jest bardzo dużo, niestety drzewo trzeba zwozić ( przecież wokół nie ma lasu, wiadomo, pożar). ogólnie jesto jedno z najlepszych miejsc na wszelkie zloty motocyklowe!

 

:) :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a oto, jak będzie wyglądał opis po naszym wyjeździe:

 

"śląskie pogorzelisko.

posiadamy 'czyste' domki, (...)ogólnie jesto jedno z najlepszych miejsc na wszelkie zloty motocyklowe!

 

:) :) :D

 

Myslę, że po naszym wyjeździe nie byłoby już żadnego opisu bo nie byłoby co opisywać :biggrin:

No chyba, że ktoś miałby ochotę oglądnąć lej po bombie :biggrin:

 

Draco Fisher dawaj tą tańszą wersję :biggrin: przecież to nie chodzi o to gdzie, tylko z kim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zajebista... domki 6 osobowe po 110 zł. Znając nasze możliwości ułożenia :) na 6 łóżkach zmieści się 12 osób, czyli wychodzi trochę ponad 9 zł na łebka :) A nawet dzieląc domek na 6 osób to myślę, że 18 zł to nie sa straszne pieniądze :biggrin:

 

Na zdjęciach widzę, że domki ładne spadziste, więc będę mogła znowu sie wybrac na spacer po dachu. Piękna zielona trawka przed każdym z nich, aż prosi się o zaoranie. A basen z krystalicznie czystą wodą może nam posłużyć jako poranny prysznic... dla naszych motocykli oczywiście :biggrin:

 

Leśna polana i leśne ssaki... dobre połączenie :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, znalazłem fajny ośrodek jakieś 25 km od Rybnika :biggrin: Leśna Polana

 

Dzwoniłem tam przed chwilą i na termin 14-15 październik jest wolnych sześć domków :)

 

Domki są 6-cio osobowe. Na dole jeden pokój z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są dwa pokoje i w każdym z nich dwa oddzielne łóżka. Cena za domek 110 zł (do negocjacji). Po za tym w każdym domku jest łazienka, WC, kuchenka, ogrzewanie gdyby było zimno (wtedy dodatkowo w cenę domku należy ująć opłatę za prąd).

Na ośrodku są dwa miejsca na ognisko, niestety nie zadaszone. Gdy jest potrzeba, właściciel może dostarczyć jakieś parasole.

Za miejsce na ognisko nic się nie płaci, jedynie liczą sobie za drewno 15 zeta za taczkę.

Jakieś 2 km od ośrodka jest sklep spożywczo-monopolowy :biggrin:

 

 

Wspominales im przez telefon ze przyjada motocykle? Chyba nie :biggrin: Wspomnij o motocyklach to zobaczysz jaka bedzie reakcja. W tamtym roku niezle akcje tam mielismy... Pewnie trawa juz odrosla po przeoraniu rusami ale nie wiem czy jest wyprostowana latarnia ktora "ktos" zgial zapinajac lina do rusa... Zreszta drogo wam krzykneli za domki. NIe dlugo bedziemy mieli tam impreze i za domek mamy 90 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zajebista... domki 6 osobowe po 110 zł. Znając nasze możliwości ułożenia :) na 6 łóżkach zmieści się 12 osób,

Przejadę się tam jutro i sprawdzę, czy faktycznie domki są takie pojemne. Ze wstępnych obliczeń wychodzi mi, że chętnych jest 28 osób, więc wystarczyło by zaklepać trzy domki :biggrin:

 

 

Wspominales im przez telefon ze przyjada motocykle?... Zreszta drogo wam krzykneli za domki. NIe dlugo bedziemy mieli tam impreze i za domek mamy 90 zl.

 

Tak wspomniałem, że chcemy zrobić zakończenie sezonu motocyklowego. Pan z którym rozmawiałem nie zareagował na to, więc chyba jest mu wszystko jedno, kto tam imprezuje :)

Jak napisałem, cena jest do negocjacji. Ale dzięi z info :biggrin: Podczas rozmowy będę mia dodatkową kartę przetargową, by zeszli z ceną :biggrin:

 

pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie chce mi sie siuski tele cytac :)

 

znam ten osrodek , jednym slowem chlalo sie tam i ... do nieprzytomnosci

 

 

ostatnim razem (z 6 lat temu) zostaly domki z wyrwanymi drzwiami :)

ktos w nocy niezorientowal sie ze otwiera sie je w druga strone ... hehe :biggrin:

 

jakby co to ja oczywiscie sie pojawie z WESELNA :biggrin:

(Marian wie czym to grozi :) )

 

Z gliwic moge doprowadzic

 

Z racj braku czasu jak cos ustalicie to prosze o PW (Lysy tak jak gadalismy przez telefon , kazdy weekend w pazdzierniku mi pasi :biggrin: )

 

no to pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sorry ze nie udzielalem sie co do rybola, ale dopiero z En wrocilem.Widze jednak ze Draco sobie radzi wspaniale z organizacja zlotu wiec nie bede sie wpieprzal.Chetnie za to zjawie swoje 4 litery na zlocie:)..aaa i zakupilem nowa fure:) kawe zx6r 2001 rok...ot co, pochwale sie! ;)

 

do zo :notworthy: :icon_mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tubapl, a jakiś kaszalot z 92' skopie ci dupę ;)

http://forum.motocyklistow.pl/Czy-warto-ku...ykl-t56943.html

 

gratuluję!

 

 

hehe, no byc moze, zreszta nawet mnie to nie rusza, jednak era madmaxowych nihuji na dwoch kolach nie rajcuje mnie...jestem pedantem plastikowym :icon_mrgreen:

 

ps.dzieki:)

Edytowane przez tubapl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Byliśmy wczoraj z Dzolą w Szymocicach :icon_mrgreen: Zaklepaliśmy cztery domki :D

Standard 1000% lepszy niż na Kotwicy :biggrin:

 

Myślę,że w jednym domku da się upchać 12-14 osób, więc miejsca mamy aż nadto ;) Gdyby jednak się okazało, że się nie pomieścimy, zarezerwuję piąty domek.

 

Musiałem wpłacić 200 zeta tytułem zaliczki :biggrin: Niebawem zapodam nr konta na które każdy, kto będzie nocował, proszony będzie o wpłatę 15 zł. zadatku. Jeżeli zostanie cośik kasiory, przeznaczymy to na zakup trunków wysokooktanowych i kiełbachy :notworthy:

 

Pozdr, Draco.

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super juz sie nie moge doczekac ;)

szkoda coprawda troche, ze juz nie bedzie pejzazu dymiaej elektrowni po drugiej stronie jeziora/zalewu ale coz, basen z dwoma zjezdzalniami napewno to wynagrodzi :icon_mrgreen: bedzie gdzie moto umyc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...