Skocz do zawartości

Maryś miała wypadek


Maryś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maryś, świetnie że noga OK! :flesje: ;)

Hmm, ja mam NNW za 50 zł na 10 000 PLNów ;) Nie jest to jakoś bardzo dużo, ale zawsze coś.

 

pozdr

LYsY

 

10 000 za 100% uszczerbku na zdrowiu a jeszcze parę lat temu tabelę zusowskie dopuszczały ponad 100 % uszczerbek na zdrowiu więc to jest fikcja 10 tys to dostaną ewentualni spadkopiercy

np. ja za kciuka dostaem 7 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka - ja też sam nie mogłem podnieść NTV a chłopem jestem :flesje:.Leżałem na samym środku skrzyżowania w Koszalinie - wstać sam to wstałem szybko ale koń już był ponad moje siły.

Tyle miałem szczęścia,że znalazł sie jakiś normalny człowiek który wysiadł z samochodu i pomógł a nie trąbił jak reszta pacanów.

 

Maryś - trzymaj sie i spokojnie ....... Teraz nerwy i tak sie nikomu już nie przydadzą ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Ciebie Maryś, że dałaś radę pozbierać sie sama z jezdni.

Miejmy nadzieję, że z każdym dniem kolano będzie się miało coraz lepiej.

 

Jakoś tak parę dni temu jadąc sobie tr.Toruńską w stronę Woli, za Powozkowską a przed pierwszym z dwóch winkli widzę na poboczu kolesia pchającego swojego motóra. Zatrzymuję się i pytam, czy może pomóc. Okazało się, że zabrakło mu paliwka. Najbliższa stacja przy Górczewskiej, a więc ze 2 km. Kolega powiedział, że da sobie radę i dla treningu dopcha moto pod wodopój.

Podziękował a ja pomknąłem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc motocykl przygniótł mi nogę, ale że twarda jestem to nic się nie stało :cool: Dzisiaj potwierdził to pan doktoor:) - kolano i kostka całe, więzadła też. ;)

...uffff... okrutnie sie ciesze... ze nic Ci nie jest...... ale do rzeczy... w takim razie kiedy smigamy? :) :flesje:

 

p.s.

ch w d.. frajerom w puszkach

..powiem wiecej...... nie ma litosci dla ch*owych gosci...

 

p.s. II

godzinę temu kupiłem żółwia uważajcie na siebię

uhmmm... dwa pytanka:

1...jak go nazwiesz? ;)

2. dlaczego mamy uwazac... tresowany na agresje? ;)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...