Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Oparcie już sprzedane. Mam jeszcze przedni błotnik + listwy ozdobne, podesty, kierownicę, pokrywę z prawej strony, tłumik, raisery i lusterka.

 

P.S. Miło, ze się Wam podoba moja maszyna :) Raczej nastawiałem się na krytykę ze strony maniaków chromu. Że zepsułem moto itp ;)

Pozdrawiam i kilometrów na koła życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Sezon motocyklowy rozpoczęty łódzką edycją MOTOSERCE, jak zawsze zorganizowany przez BERSERKERS.

Właśnie przy okazji mycia maszynki zauważyłem, iż mam 3 małe pęknięcia szyby.

Czy można to jakość zatrzymać, nawiercenie, jakiś klej do tworzywa, z którego zrobiona jest szybka???

Proszę o jakąś podpowiedz.

Pozdrawiam

P.S.

Moja laleczka po podładowaniu akumulatorka odpaliła na dotyk :)

 

Tak wygląda dzisiaj :)post-55665-0-65323200-1366448491.jpg

 

 

 

Z lusterkami :) nawet nie zauważyłem, że nie ma ich na zdjęciu :)

Ogólnie mam trochę gratów do sprzedania jak by ktoś szukał.

 

jak dla mnie ciekawa odmiana, odważna i zadziorna. BRAWO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem świece na irydy.

Szybciutko i sprawnie jedyne 5 godzin roboty łącznie z szukaniem klucza do świec nr 18.....

 

Porażka - jakby przyszło na drodze wymienić to trzeba mieć cały warsztat + klucz świecowa 18 - który normalnie w przyrodzie nie występuje.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo czas nagli.

Przy okazji mycia maszynki zauważyłem, iż mam 3 małe pęknięcia szyby.

Czy można to jakość zatrzymać, nawiercenie, jakiś klej do tworzywa, z którego zrobiona jest szybka???

Proszę o jakąś podpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem nawiercanie,ale tylko na jeden wakacyjny wyjazd.Po nim kupiłem nową szybę.Nawiercić musisz jak naj wcześniej i to najlepiej z dwóch stron.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz.

Nawierciłem z jednej strony, teraz delikatnie poprawie z drugiej.

Jeśli chodzi o wypełnienie - klej to znalazlem takie coś http://www.multibond.pl/multibond-431_klej_cyjanoakrylowy.htm

Zakłady (ponoć profesjonalne) nie podejmują się klejenia poliwęglanu i tym podobnych....troche dziwne :P

Spróbuje podziałać na własną ręke, nie mam nic do stracenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i tak ci pęknie dalej , mój tata już to przerabiał , a że pracuję w reklamie to mam styczność z różnego rodzajem tworzyw plexi , pcv i poliwęglan . Poliwęglan to dziadostwo , trudny w obróbce termicznej i cholernie twardy , przez to pęka jak już zacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nawierceniu nie powinno pękać. Szyby są wiercone pod uchwyty itp. i nie pękają w tym miejscu. Ja bym użył jakiegoś kleju 2 składnikowego do wypełnienia - coś w stylu żywicy epoksydowej lub poxipolu przeźroczystego. Nie wiem czy one kleją poliwęglan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańie. Zalałem poliwo pod korek wiem że ńiezalewa śie na maxa ale trudno stalo śię wskazówka odchylila sie o dwa milimetry i na tym koniec. Czy pospaleniu częsci paliwa zaczńie normalnie pokazywac ,czy sie cos spiepszylo..W czasie jazdy przeskoczyly mi kilometry na mile i zaczolem ustawiać ale chyba niema to wpływu na wskażńik paliwa. Pozdrawiam prosze o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...