Skocz do zawartości

Ogar 200 vs. Jawa Mustang


Gość Tapir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Hamerem ale nie do końca. oczywiście ze ogar nie dorównuje mustangowi ale jawka skuter przewysza i ogara i mustanga to co napisał Hamer jest to ogromne kłamstwo :D. Mam jawke skuter od 4 lat i nic się nie zepsuło oprucz tarcz od sprzęgła. Skutery to najlepsze motorowery na świecie. Takie motorowery jak ogar czey mustang czy jakiś inny motorower (oprucz skuterów) mają jedną ogromną wade oto przykład jade na mustangu albo innym motorowerze i widze ogoooommmnoom kałurze noi musze przez niom przejechać i przejeżdzam przez kałurze i mam całe nogi mokre a jak bym jechał skuterem to takie cośnie zaistnieje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tapirem osłony naprawde troche ważom i mają jedną ogromnom wade są szerokie i stawiają opur powietrza i przez to jest wolniejsza można tesz zlikwidować ten problem przez obcięcie oslon ale uważam to za okropne szpecene skutera. Ja oczywiście nie opciołem osłon ale je troche pod giołem, myślę że to coś da ale jeszcze tego nie sprawdziłem kupiłem w sklepie zestaw cylinder tłok i pierścienie sportowe, przewierciłem dysze, rozwierciłem troche kolanko od gażnika i blaszki w tłumiku i tylko niewiem teraz jak ustawić zaplon ale da się zrobić, myśłę że da to jakiś efekt. W tym poprzednim poście może troche przesadziłem ale wkużyłem się na stwierdzenie Hamera.Uważam że ogar i jawka 23p są to bardzo dobre i nie zawodne motorowery, miałem nawet kiedyś okazje na zamienienie bez rzadnych dopłat mojej jawki o wartości 400zł na ogara w świetnym stanie o wartości 650zł, ale tranzakcja się nie udała.Acha i nie jestem żadnym Modsem tylko poprostu uwielbiam skutery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda! Przed chwilą przejechałem 5 km po ulicy :D Mimo dwóch rękawiczek na każdej ręce odmroziło mi je jak cholera! Nie mówiąc o udach........ Ważne, że mój Ogar mnie nie zawiódł. Miałem też się przejechać Kaśką, ale jest bez tylnej przekładni bo jutro zakładam nową. Jeździ ktoś jeszcze? A jak jeździ, to powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...