Skocz do zawartości

III Zlot Motocyklowy Złocieniec 25.-27.08.2006


kogut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: witam.. :flesje: mam pytanko jak ktoś tylko na piątek by chciał zostać to jaki koszt??można sie jakoś dogadać wstepnie??dzieki i do zobaczenia :wink: :wink: :wink: :evil:

 

Pisze za wczasu , PIŁA TRZEBA SIE UMÓWIC NA WYJAZD Z POD MC DONALDA. Chyba ,że nie chcecie sie wlec na trasce ze 125ccm. Proponuje tak jak przed Debrznem parking pod Mc donaldem w godzinach 16-17 ---> wpisywac jak komu pasuje i kto jedzie !!!

Troszke MOBILIZACJI , zeby wypalilo tak jak z Debrznem .

 

Pozdrawiam :)

:evil: :bigrazz: :cool: KOLEDZY WYJAZD Z POD MC DONALD GODZ 17 :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też się wybieram, tylko prognozy pogody mnie martwią trzeba będzie się mocniej znieczulić :) ;) ;) :flesje: ubolewam też że nie mam jeszcze enduro to ten deszcz wcale by mnie nie martwił, wręcz przeciwnie polatał bym sobie z ochotą :cool: Najprawdopodobniej będe w piątek do niedzieli ewentualnie przyjade w sobote około 16.

Pozdrowionka może uda nam się spiknąć forumowicze :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe deszcz nie deszcz to młodziki z nieoficjalnego Motorbikers Piła jadą :flesje: Wszak to ostatnia taka impreza w wakacje więc nawet pogoda nie zepsuje dobrej zabawy ;) Do zobaczenia na zlocie , będzie można nas poznać prawdopodobnie po koszulkach z żółtą naklejką "patrz w lusterka" na plecach:) Lub po prostu po sprzęcie ----> jedyna taka Varadero 125

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... działo się!

Pozdrawiam ziomków z Piły.

 

Sylwuś a o ziomkach z Koszalina to żeś zapomniał tak............ :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

W sobote obstawiamy ślub. Przywioze płytke ze zdjęciami.

 

Zlot wspaniale zorganizowany!!

Dla organizatorów :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...