Skocz do zawartości

Enduro a pierwsze moto.


remy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do 2T to się zgodzę ale co do crossów o pojemności 520 to już nie :( . Jeżdżę od tygodnia na ktm'ie 520 exc (pierwszy moto w życiu oraz pierwsze km), coś koło 100 km przejechane a jak narazie 1 gleba zaliczona przy około 10 km/h (przy zawracaniu...). Jak się ma olej w głowie (a nie mówie o ograniczaniu się do jazdy 70 km/h max) to można spokojnie sobie poradzić. Grunt to nie przeceniać swoich możliwości.

Pozdrawiam Marek.

Tzn z czym się nie zgadzasz :?:

Z tym, że crossa 525 trudniej ogarnąć niż R1 :?:

Według mnie już sama jazda w terenie jest bardziej wymagająca niż zwykłe jeżdżenie po asfalcie nawet R1.

Po drugie EXC to jak by nie było jeszcze nie cross tylko hard enduro.

Różnica może i nie jakaś wielka ale myślę, że taki SX 525 jest nieco mocniejszy i ma agresywniejszą charakterystyke. ;)

A jak by się uprzeć to można by i na mocniejszym sprzęcie ujechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak masz plastika (tu R1) to nie jeździsz z prędkościami max 170 km/h tylko lecisz dużo szybciej bo na takich motocyklach prędkości się tak nie odbiera jak jadąc crossem i zawsze chcesz zobaczyć jak to się jedzie szybciej. Tak że mój ktm jest łatwiejszy do ogarnięcia niż taki pocisk. Oczywiście to moje zdanie i każdy może mieć inne.

Pozdrawiam Marek.

 

pees. oczywiście exc to hard enduro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...