Skocz do zawartości

Wreszcie mam enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje fury oby sluzyla dluuuugo

 

Własnie czytam ze zrozumieniem i skoro piszesz ze 100zł to tylko pierscienie a co do tłokow to produkuje meteor i vertex i prox ja kupowałem wszystkich 3 firm najbardziej polecam proxa.

Musze Cie zaskoczyc ale ceny czesci do Twojej huski sa nieco inne niz do DT80

 

Korby sobie nie wyremontuje rolleyes.gif bo nie prodkują do tego modelu banghead.gif .

 

W motorlandzie wrzucaja korby od DT50 - sa ponoc identyczne!. Sam bralem lozysko na swozen od 50cm3 do Dt80

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fury oby sluzyla dluuuugo

Musze Cie zaskoczyc ale ceny czesci do Twojej huski sa nieco inne niz do DT80

W motorlandzie wrzucaja korby od DT50 - sa ponoc identyczne!. Sam bralem lozysko na swozen od 50cm3 do Dt80

 

No nie wiem czy takie sam... Mnie motor-land oferował korbowód od KX'a 80 za 290 (ale musialbym podniesc cylinder o 1mm do gory, czyli jakas uszczelka etc. Kupiłem.... nowy wał :)).

 

Własnie czytam ze zrozumieniem i skoro piszesz ze 100zł to tylko pierscienie a co do tłokow to produkuje meteor i vertex i prox ja kupowałem wszystkich 3 firm najbardziej polecam proxa.

 

Dziwne,że jak dzowniłem po sklepach to każdy sprzedawca mówił,że meteor nie produkuje...

Napisałem,że 100zł to będzie remont kosztować:

Tłok - 66zł => allegro - wszyscy je chwalą

Szlif - 20-40zł => jakiś zakład:)

Uszczelki(pod głowice i pod cylinder) ~ 20 zł z przesyłką => larsson

Więc da się w 100zł zamknąć:). Ew. dochodzi górne lożysko korbowodu - 20zł

 

Hmm, możesz mi podać adresy sklepów gdzie dostałeś te tłoki? Bo ja chętnie poznam takie źródło :)

 

pozdro

Edytowane przez predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...