Skocz do zawartości

Opuszczanie szyby w FJR


PawelP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy moze znacie sposób na samoczynne obniżanie się szyby w FJR po wyłączeniu zapłonu? Trochę mnie to denerwuje jak za każdym razem muszę ją podnosić!. Będę wdzięczny za poradę

Pozdrawiam

Paweł

 

 

Witam,

 

poszperaj tu:

http://www.fjr1300.info/mods/

 

jestem pewnien ze kiedys przegladajc te strone znalazlem szczegolowy opis (po angielsku) wraz ze zdjeciami , jak zmodyfikowac uklad elektryczny zeby szyba nie opuszczala sie automatycznie po wylaczeniu zaplonu.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszperaj tu:

http://www.fjr1300.info/mods/

 

jestem pewnien ze kiedys przegladajc te strone znalazlem szczegolowy opis (po angielsku) wraz ze zdjeciami , jak zmodyfikowac uklad elektryczny zeby szyba nie opuszczala sie automatycznie po wylaczeniu zaplonu.

 

pozdrawiam,

 

Dzieki, po poludniu poszperam.

Widze ze jezdzisz FJR"ka. Podziel sie swoimi uwagami, ja przymierzam(testuje wlasnie) sie do zakupu. Mam okazje kupic 2002/2003r za 5 tys euro. Waham sie jeszcze pomiedzy FJR, a V-stromem 1000, ale coraz bardziej sklaniam sie ku FJR. Na co zwrocic uwage, zeby sie nie zawiesc w przyszlosci?

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, wystarczy zdjąć wypełnienia przy zegarach i odłączyć od silniczka szyby tzw. pętelke, czyli kabelek który wychodzi i wchodzi do tej samej kostki. poszperaj przy tym silniczku, napewno znajdziesz bo nie ma tam zbytniiej filozofii.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wystarczy zdjąć wypełnienia przy zegarach i odłączyć od silniczka szyby tzw. pętelke, czyli kabelek który wychodzi i wchodzi do tej samej kostki. poszperaj przy tym silniczku, napewno znajdziesz bo nie ma tam zbytniiej filozofii.

pozdro

 

Dzieki wielkie, dzisiaj po pracy zaglądnę, a masz może patent na podniesienie kierownicy, mam troche do niej daleko (mam 194 cm wzrostu) i musze sie pochylac jak na sporcie?

Pozdrawiam

Paweł Pawlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam, wystarczy zdjąć wypełnienia przy zegarach i odłączyć od silniczka szyby tzw. pętelke, czyli kabelek który wychodzi i wchodzi do tej samej kostki. poszperaj przy tym silniczku, napewno znajdziesz bo nie ma tam zbytniiej filozofii.

pozdro

 

Cześć, dopiero wczoraj postanowiłem rozebrać mój motocykl do zimowej konserwacji i zabrałem się za poszukiwanie "pętelki" o której pisałeś. Niestety u mnie do silnika dochodzą tylko 2 przewody.Nie mam żadnego innego, a tymi dochodzi do silniczka zasilanie.wychodzą podobnie jak cała reszta z puszki zalaminowanej tworzywem. Pamiętasz może jaki kolor ma ten przewód, albo dokładne miejsce gdzie go namierzę. Przewody dochodzące do silniczka są zabezpieczone żółtą koszulką.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie wiem czy pętelka? Po prostu do silniczka dochodzą trzy kostki. Dwie jakby razem ,jedna osobno. Z tych co są razem jedna jest na sześć kabli a druga na dwa . Jak rozłaczymy tą na dwa kable to odłączamy podtrzymanie prądu i szyba po wyjęciu kluczyka nie wraca na dół.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...