Skocz do zawartości

OPINIE O SCIGACH


Gość Maroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie moto.

Pomozcie wybrac: Kawasaki zx9r czy tez Honda cbr 900 rr

Rozne opinie slyszalem - ale czy prawdziwe?

Moze jakis uzytkownik tych maszyn doradzi, pochwali badz zgani jedna z tych maszyn?

 

Pozdro

Maroni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ktorego mam zamiar zkupic to rocznik 97 (przebieg ok. 23 tys. km). Ostatnio kiedy bylem w salonie uslyszalem same zle opinie na temat Kawek ( jak mi wytlumaczono - to nie Kawasaki - tylko Kawal Sraki). Ale uwazam ze to jeden z ciekawszych scigow na naszym rynku. Troche mnie gosc wystraszyl!

Ponoc sa dosc awaryjne- ?????

Sam nie mam doswiadczenia z tymi sprzetami.

Glownie chodzi mi o strone serwisowa, trwalosc itp ( mocy to i tak ma juz sporo :-) - ale .. jak mawiaja ... od przybytku glowa nie bol)i.

Dzieki Szramer za zainteresowanie i prosze o jeszcze jakies opinie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kumpli miało 96 i 97 roczniki ,żaden nienażekał tyle że to niesa typowe "ścigawy" raczej przycięzkie i bardziej sie nadają do szybkiej turystyki ,mało palą, moc wystarczajaca ,pierwsze serie miały problemt tz 94 i 95 rok..wiadomo jak kawasaki długo trzeba nagrzewać czeste regulacje zaworów itp.. ,najbardziej są dopracowane modele 98 z nowym silnikiem itp..

a uważaj na powypadkowe bo ramy strasznie miekkie i pękają po dzwonkach..

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zaraz dostane zrype od Was :oops: , ale musze powiedziec, ze tak mocnego motocykla to jeszce nie mialem. Owszem edukacja zaczela sie od komara, simsona mz, jaw, jakis japoniec kolegi od czasu do czasu- ale taki motocykl to moj pierwszy. Nie to zebym chcial zostac dawca narzadow!

Ale odnosnie tej Kawy to sie chyba jednak rozmyslilem- pomogly mi w tym rozliczne opinie mechanikow. Nie wiem czemu , ale wszyscy stawiaja na Honde i Yamahe.

Tyle ze tu kolejny problem - jest sezon i ciezko dorwac jakas godna uwagi sztuke- nawet z zagranicy. Poszukuje sprzeta juz tak od 3 - 4 miechow, i zaczynam miec obawy czy wyrusze gdzies na swoim moto w tym sezonie.

Przy poszukiwaniach nawiazalem kontakty z roznymi debilami , ktorzy oferowali nawet sprowadzanie moto "pokradziezowe"- jak dla mnie to palanty.

Pozdro dla wszystkich

 

 

Maroni bez MOTURA :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...