Skocz do zawartości

Lakier -> Zaprawki


VaxS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bylem sobie na wakacjach tydzien akurat u nas padal dosc mocny deszcz. Moto trzymam na parkingu strzezonym do niedawna stal tam kryty daszek. Schodze sobie dzis a tu cyk myk moto stoi w innym miejscu pod jakims drzewem :O Prawa owiewke mialem troche obrysowana przez upadek parkingowy. Zrobilem w tym miejscu zaprawki. I teraz mam pytanie czy takie zaprawki mogly jakos zostac skruszone przez sam deszcz ? Otoz obie zaprawki zostaly jakby usuniete i mam teraz tam podklad. Czy raczej jest to niemozliwe i cos ci parkingowi zachaczyli przeprowadzajac motor ?

Z gory dzieki za odpowiedzi. Pytanie moze glupie ale serio nie wiem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bylem sobie na wakacjach tydzien akurat u nas padal dosc mocny deszcz. Moto trzymam na parkingu strzezonym do niedawna stal tam kryty daszek. Schodze sobie dzis a tu cyk myk moto stoi w innym miejscu pod jakims drzewem :O Prawa owiewke mialem troche obrysowana przez upadek parkingowy. Zrobilem w tym miejscu zaprawki. I teraz mam pytanie czy takie zaprawki mogly jakos zostac skruszone przez sam deszcz ? Otoz obie zaprawki zostaly jakby usuniete i mam teraz tam podklad. Czy raczej jest to niemozliwe i cos ci parkingowi zachaczyli przeprowadzajac motor ?

Z gory dzieki za odpowiedzi. Pytanie moze glupie ale serio nie wiem ;d

 

 

Witam, jakby o coś zachaczyli to musieli by to zrobić w tym samym miejcu co zaprawki, a to raczej mało prawdopodobne, jeżeli chodzi o to czy od deszczu same zeszły to musiały by być pomalowane temperówką :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakby o coś zachaczyli to musieli by to zrobić w tym samym miejcu co zaprawki, a to raczej mało prawdopodobne, jeżeli chodzi o to czy od deszczu same zeszły to musiały by być pomalowane temperówką :clap:

HMmm to w takim razie co innego sie moglo wydarzyc ? Otoz nie ma innych sladow uszkodzen itp a tu raptem nie ma tylko tych zaprawek. Dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zrób to jeszcze raz i jak wyschnie to sprawdź czy też schodzą tak lekko, sprawdź paznokciem itp, jak tak to coś masz z tą farbą nie tak no chyba że trzeba to zmatowić to będzie lepiej trzymać, ale jak to malutkie odpryski to niepowinno odchodzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze parkingowy chcial przejechac gdzies motorkiem, wywrocil sie i troche go pobrudzil. Pozniej zaczal szorowac moto zeby wlasciciel nie dowiedzial sie o niczym. Tak go wyszorowal z miekkich zaprawek duzo nie zostalo ;P

To moja teoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...