Skocz do zawartości

Upierdliwy brak instrukcji obsługi... Yamaha YZF-R6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

chciałbym się zwrócić do Was z prośbą o pomoc w kwestii zwykłej instrukcji obsługi (nawet nie serwisowej) do Yamahy YZF-R6 z 2003 roku. Jej brak jest nieco irytujący - nie wiem nawet jakie mam mieć ciśnienie w kołach czy jaki amperaż na akumulator. Jeśli dysponujecie takową (najchętniej w jęz. polskim) - jestem zdecydowany kupić choćby kserokopię... Na prawdę mi na tym zależy.

 

Poprzednio zamieściłem podobny post w dziale "Dane techniczne (...)" ale niestety nikt poza jedną osobą nie mógł mi pomóc. Rozwiązania wskazane w odpowiedzi niestety nie zadziałały: przeszukuję Allegro od dwóch tygodni bez skutku, natomiast na stronie, gdzie miał być wykaz instrukcji do ściągnięcia - niestety już go nie ma...

 

Prośba do Moderatora: proszę przez trzy dni nie przesuwać posta :) "Przy piwie" - zakładając dużą oglądalność daje mi jakieś nadzieje :buttrock:

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

witam, chciał bym prosić o instrukcje do yamahy r6 z 2004r którą Pan posiada:P

[email protected]

z głory dziękuje

http://chomikuj.pl/Osamuro/Motocykle/Instrukcje/Yamaha/R6_2003+-+2004+Service+Manual,356000644.pdf Minuta szukania w necie...

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...