Skocz do zawartości

Yamaha radian, kto widzial na żywo


Rekomendowane odpowiedzi

jak lubisz moto w takim stylu jak ta przerobka [niezbyt urodziwa moim zdaniem]to rozejzyj sie za kawasaki zl600 z lat 80tych.albo yamaha maxim x 700.ladne sprzety.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

''STARA JAPONIA''

wlasnie stara japonia jest duzo fajneijsza od nowej :) a jesli jest w ladnym stanie to juz calkiem...

 

Ja z kolei polecę Ci CBX650E, znany też jako CB650 nighthawk. Hydraulika zaworów, wał kardana, po prostu motocykl bezobsługowy. Przelatałem nim jakieś 20.000km bez żadnej awarii, jedyne inwestycje to zakup nowej tylniej opony oraz akumulatora. Jak to wygląda można obejrzeć tu:

 

http://www.bikepics.com/members/tonycash/84cbx650/

 

Bardzo duże nie jest, ale dość spore i ciężkie ;) Jak dziś oglądam na zdjęciach przednie zawieszenie, to wielkość tarcz hamulcowych budzi moją wesołość (choć nawet legendarna cbx1000 z 6cyl. silnikiem nie miała większych).

 

Pozdrawiam

Tony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(kulka @ 05 Sierpień 2006 - 23:37)

 

zgrabny ale niewielki-pokroju hmmm,moze xj 550 lub starej 600ki.

ale za to nietuzinkowa maszynka.

 

 

co do starej xjty to sie nie zgodze. Jest duuza, wieksza od diversion, fazera 600, horneta 600 i wielka w porownaniu do gs'a. Mam 175cm wzrostu i siedzac na motocyklu opieram sie na palcach a w przypadku gs'a to moglbym nad nim stac okrakiem

ZGADZAM SIE , stara XJ jest naprawde duża jak na 600ccm :) i za to ją cenie ... R.Y.B.A. czy ty szukasz jakiegoś orginalnego sprzęta?? To moze poszukaj jakiegoś dość fajnie zrobionego draga lub streeta ;) grunt zeby był wmiare dopracowany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ogladac tą xj, jednak to co jest na zdjeciach a to co w rzeczywistosci to dwi rozne bajki. Xh 650 jako motocykl zdecydowanie tak, ale nie ten egzemplarz. Ostatnio mam na tapecie dwa motocykle:

 

Virowke 750 i dr 650 :

 

Virowka: z pewnych rak, znam motorek, sakwy, szyba, jezdzil dziadek zajmyjacy sie renowacja zabytkowych motocykli. 87 rok za 6000. Jednak virago nie zbyt mi sie widzi, a wlasciwie to jest do dupy jak dla mnie ;) Ale za motocyklem stoją duuze plusy.

 

 

DR, 87r. cena 6000 :biggrin: :) za to 10000 przebiegu i motocykl widac ze noweczka, jednak to tylko dr i 6k nie jest warte, jak by powiedzial 5 to bym sie zastanowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...