Skocz do zawartości

naklejki loga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pracuje w firmie reklamowo poligraficznej i moge udostepnic po kosztach materiału wszelakie loga ,napiSy naklejki na motocykle .Wszystko zalezy od wszej fantazi i oczywiscie czasu jakim dysponuje.robiłe dla znajomego grafiki do cagivy 125 wyszlo prze git .zamontowałem plotery cieniowane fosforyzujace .jak zrobie kilka fotek to wrzuce na forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może mi cos doradzisz .

 

naklejki potrzebuje do mojej Afryczki podam ci model africa Twin model rd04 orginalnie mam RÓŻOWE naklejki mam samorobione srebne i zastanawiam sie nad zmiana

 

Co proponujesz? jakieś kolorki? może ciekwasze wzory?

 

odsyłam na strone www.africatwin.prv.pl tam masz pokazane modele i malowania wzory naklejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką sprawke do ciebie, prowaze taki malutki serwsis internetowy i chcę dla reklamy zrobic naklejki :crossy: Chodzi mi o takie naklejki że po przyklejeniu zostają same litery. Naklejka miałaby około 40 cm długość ile to moze kosztować po kosztach i starej forumowej znajmości ? :biggrin: A naklejek byłoby tylko pare sztuk nie żadna duza seria około 20-30 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czy tez bys mial nr. startowy na crossa nr np 80 ale wymiary to wys 21cm a szer ok20 i tak orientacyjnie w jakiej cenie by to było

 

Witam sory ze tak pózno ale miałe nawał pracy wysyłam ci pogladówke nr o ile jesteś jeszcze zainteresowany . kolor tła ,nr do uzgodnienia tak samo typ naklejki ploter lub druk cena 20zł za 2szT +koszt wysyłki

 

Witam.

Czy tez bys mial nr. startowy na crossa nr np 80 ale wymiary to wys 21cm a szer ok20 i tak orientacyjnie w jakiej cenie by to było

 

 

no no :wink: akurat w przyszłym tygodniu maluje zbiornik i jakaś naklepka by sie na niego przydała !! odezwe się jak coś naskrobie

 

pzdr

 

Witam

Dokładnie co by cie interesowało .przybliz swoja wizje i coś zdziałamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie co by cie interesowało .przybliz swoja wizje i coś zdziałamy

chyba jednak musze wstrzymać się z naklejkami bo w kieszeni pusto, zbiornik też musi jeszcze poczekać z malowaniem bo wymiana tłoka się szykuje ;)

 

oto fota mojego sprzęta http://www.bikepics.com/pictures/580526/ , zbiornik będzie czarny , myślałem o jednokolorowym napisie XR podobnym jak na tym foto , do tego biały pasek przechodzący z tego białego paska z owiewki pod siedzeniem (odwrócony znaczek PUMY :icon_twisted: )

czyli coś takiego http://www.bikepics.com/pictures/662383/ + znaczek UFO lub mała paszcza rekina (mam ją na tapecie w komórce już z pół roku :icon_arrow: )

 

to tylko taka wstępna wizja, jeszcze nie wiem czy moto ma byc biało czarno czerwone czy biało czarno niebieskie ... do tego jakiś numer na boczki itd ... ale się odezwe jak coś wymyśle

pozdro

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...