Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy tam w piątek, i jakiś gość koparką tam śmigał :biggrin: i podszedłem do niego i sie zapytałem czy możemy sobie pojeździć, zgodził sie :crossy:

 

Jego słowa: "tylko sobie niech tam nikt krzywdy nie zrobi''

 

lol

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Rabienia :crossy: mozemy się spotkać na Rojnej, skrzyzowanie z Kaczeńcową to jest takie pole z boiskiem....oczywiscie nie spodziewajcie sie czegos super ultra :biggrin: ale raczej w miare spokojnego terenu zadrzewionego i częsci górkowatego z piaskiem:D Jak jeszcze tutaj ni ebyliscie to zapraszam, droge znam szutrem więc spokojnie dojedziemy.....mówie co Wy na to i kiedy wam pasuje (środa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się jeszcze zastanawiam. Za bardzo moja DT do terenu sie nie nadaje, m.in. dlatego że mi sie stacyjka na wysokich obrotach wyłącza :biggrin:

Zobaczymy jeszcze.

 

A kto zna droge?

 

P.S.: "Leśne ludki" :biggrin: co my jakieś Yeti czy co :crossy: :crossy:

 

pzdr

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie tam terenu takiego cięzkiego to nie ma troche piasku troche drzewek i błota ale napewno nigdzie ni eutoiesz w tym błocie...no w piasku sie mozesz zakopać ale to tez nie tak łatwo :crossy: (moja DT w ogóle nie ma stacyjki :biggrin: :crossy: )ale mozna spojzeć co tam się dzieje z ta twoją...ale jak to jest? sama sie przekreca czy traci styk? jak sama sie przekreca to ja przywiąż i będzie po sprawie jak traci styk to trzeba pogrzebac w elektryce....wiesz jak zobaczycie moja DT to sie przerazicie...miała ona troche przejsć (nie ze mna ale wczesniej) i jest nieco obita i łatana :biggrin: i tamte okolice bez problemu znosi więc i twoja za pewne przetrwa bez klopotu:D (musze bak kupić 50zł na allegro a ja cholera nie mam ;/ )

 

 

Heh "leśne ludki" to takie Yeti ale zmotoryzowane i zamiast futra wiadomy ubiór :wink: acha no i kask i w sumie PRAWIE jak Yeti :cool:(a wiadomo jak z tym prawie)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko muszę mieszankę zrobić i mozna jechać

 

Lux...ja nie musze bo mam :icon_mrgreen: tylko jutro się pobawie z przenosinami cewki zapłonowej pod siedzenie bo ostatnio mnie się zachlapała i sie mot"u"r zawiesił z wrazenia....

 

spotkamy się na tym polu jak mówiłem? Rojna-Kaczeńcowa skrzyzowanie, pole nazywa się "Małgoskie" tylko koło której pasuje wam? (mnie własciwie cały dzionek :icon_mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś własciwe skrzyżowanie :icon_mrgreen: ale troche ciasno :icon_mrgreen:

 

LINKA

 

Tutaj macie większa mapkę :lalag: oznaczyłem (w paincie ;P) droge jaką bysmy jechali...cieplarniana ulica to jest sliczna żwirowa droga potem przelatujemy przez lasek , przecinamy szczecińską i już prawie mamy spokój.....potem jest tylko jeszcze trasa między aleksandrowem a konstantynowem i koniec potem już tylko polna droga i las :cool:

 

ale podałem to skrzyżowanie bo łatwo je znaleść od tego miejsca jedziemy praktycznie tylko polem i szutrem....

 

a czy środek miasta? ;) do środka miasta mam 15 minut autobusem :P nie jest to wiocha ale nie jest tez taki środek :P ale chyba masz zarejestrowana maszynke djsolo więc w sumie nie masz powodu do obaw? :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomatko, toż to kawał drogi, pół opon mi zedrze, a może lepiej piatkowisko ?

 

dodam że mieszkamy na pograniczu łodzi i ksawerowa

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjć na pograniczu Łodzi i Ksawerowa to niezły kawalek..... kurcze a może jednak sie przemęczycie?

 

wiem że to brzmi strasznie ale jak chcecie to obrysuje wam trasę z lublinka (o przepraszam PL im. Reymonta ;)) do mnie wprost na cieplarnianą? kwestia przebicia sie przez Retkinie potem są boczne drogi niestety asfaltowe ale trasa jest króciutka przynajmniej i nie jedzie sie przez całe miasto, w sumie wychodzi to 8,6km według mapy tzn nie wiem jak będziecie cieli droge po terenie od lotniska do maratonskiej, potem przez retkinie niestety asfaltem potem obok "mureny" (taka góra na retkini, która kiedyś była wysypiskiem śmieci) można sciąć i przejechac obok niej po łakach i polu po jej prawej stronie, (tam jest taki mały lasek i nim wyjeżdza się do konstantynowskiej) potem się leci krańcową, biegunową (przez lasek obok jakże wspaniałego miejsca na motor jakim jest poligon wojskowy :icon_mrgreen::D:D ) dalej pewną uliczką nie nzam jej nazwy do Złotno, kawałkiem drozyny do rąbienskiej, dosłownie 50m do ulicy cedry i juz jesteście kolo mnie odtąd sam szuter :icon_mrgreen:.....brzmi strasznie :lalag:.......moge to narysowac na mapce :cool:

 

 

Mapa częsć 1

 

Mapa część 2

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...