Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety ja tez sprzedalem motorek i nie mam czym jezdzic lipa jak... nie wiem za kase z motoru i dolorzonom chce kupic samochod ale szukam crosa jakiegos do 3000 3500 zl najlepjej cr 250 moze wiecie jakas a tak poza tym to jest cos w lodzi typu motobazar jakos w niedalekiej przyszlosci nastepny dopiero w styczniu a ja bym sie wczesniej gdzies wybral...

 

następny bajzel jest w styczniu w hali sportowej przy al.politechniki, btw tez chce kupić puszke :icon_biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

szkoda gadac juz od miesiaca probuje go odpalic i nic (ehh)

poprostu zdechl , powoli eliminujemy usterki ktore moga byc przyczyna i nie mozemy znalezc tej jedynej ;/ , prawdopodobnie to zaworek iglicowy walnal (przy okazji plywak sie urwal) i dzis kumpel doznal olsnienia i mysli ze to pierscionek walnal ;/

pozdrawiam ( w sobote bedziemy sie brac za niego )

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Myśle, że najbliższa okazja żeby się porządnie umówić to bazar w łodzi. Przypomnę...11-12 maja czyli najbliższy piątek i sobota. Wie ktoś coś na temat tego że nie wolno jeździć po Łaskowicach po żwirowni? (przy śmieciówie). Bo dzisiaj tam jeździłem i Straż Wiejska przyjechała, a na Piątkowisku podobno zawodów juz nie mogą organizować bo za duży hałas dla mieszkańców piątkowiska <lol2> i że właściciel ma wybudować ściany dźwiękochłonne albo coś takiego, także nie wiem jak to będzie. Ktoś ma lepsze informacje na ten temat? To co ja usłyszałem to tylko plotki z niepewnego źródła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie, gdzie w Lodzi serwisujecie swoje motorki? Ja oddalem swoj do liberty, zobaczymy w jakim stanie wyjdzie, jutro bedzie dzwonil do mnie mechanik i odpowie czy jest w stanie dokonac pewnej modyfikacji - http://www.planetklx.com/techtips/acr.shtml . Jak stwierdzi ze nie podola to gdzie mam uderzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie polecam dim polu na wlokniarzy ani larssona , dobry jest sthol (dealer ktm na koncu wlokniarzy blizej zgierza , kolo stacji benzynowej) no i polecam leona z rudy (ale on naprawia przewaznie tylko crossowki , ale zawsze mozna zadzwonic i sie spytac ;p) nr tel do niego:503-551-372 jest najlepszy w swoim fachu w lodzi , a na czym smigasz ( z linku wynika ze na jakims klx)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj jak pięknie się mój temat rozwinął :buttrock::D:D:D miło popatrzeć...dawno mnie tu nie było a motor mam zatarty więc nie pojeżdżę z wami (narazie) ale mam nadzieje ze sie to już wkrótce zmieni :biggrin:....jest ktos z okolic Teofilowa ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...