Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś miał ochote jutro pośmigać, to będziemy na żwirowni na Łaskowicach około godzinki 13:00. Wpadniesz?

 

A ogolnie to zapraszam wszystkich :icon_biggrin:

Nie dzisiaj to nie moge akurat wyjezdzam i nie mam czym moto zabrac szkoda bo chetnie bym z wami posmigal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że wczoraj było ostro! Na Łaskowicach wszyscy się zjechali do 14:00. Byłem ja, Czarczi, Enduromaster i jeszcze trzech koleżków- dwie YZ 426F i jedna YZ 250F. Pojechaliśmy polami/lasami za Dłutów do Ldzania, poskakać na rampie, prawie takiej jak do fmx :icon_biggrin:. Tam jeździł z nami właściciel rampy (YZ 250). Każdy z nas wykonał kilka skoków, musze przyznać że super uczucie w powietrzu :spam: Niech żałuje ten komu się nie chciało jechać :icon_twisted: Wróciliśmy około 20:00

Oby więcej takich wypadów!

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się zapytam :icon_twisted: w którym miejscu na Łaskowicach się spotykacie? Gdzieś blizej lotniska końca pasa czy dalej w samych Łaskowicach? Znając życie to ja bym was nie dogonił jakbyście po tych polach i lasach jechali ale może bym się kiedyś wybrał :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się zawsze na żwirowni na Łaskowicach. Jak jedziesz ul. Sanitariuszek od Retkini to za przejazdem na pierwszym zakręcie skręcasz w prawo. Potem jedziesz przez tą wieś co tam jest, potem jest ograniczenie prędkości do 30km/h i jest mostek. Za mostkiem pierwsza ulica w lewo. Tam sie jedzie najpierw po betonowych płytach, dalej sie zaczynają kamienie i po lewej stronie widać żwirownie.

Da się zrozumieć? Czy troszke zagmatwałem? :bigrazz:

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe suuper wytłumaczyłeś :icon_twisted: na mapie Łodzi bez problemu znalazłem to miejsce (oczywiscie mowa o mapie internetowej ze zdjęciami lotniczo satelitarnymi :flesje: Zajebiście ;) a najśmieszniejsze jest ze w w czwartek byłem tam tylko ze jeździłem sobie dookoła lotniska i z ciekawości pojechałem na Laskowice ale pojechałem dalej prosto i dotarłem do drugiego zakrętu z droga w prawo :bigrazz: (a potem tzn po powrocie na lotnisko urwała mi się linka sprzęgła :P )

 

Ale teraz już wiem gdzie ;) Okik czyli jakby co to kierować się za dzwiękiem wyprutych wydechów? :P

 

bo dokładne miejsce nie będzie potrzebne w tedy :D ale dobra już wiem co i jak :D a tak swoją drogą to ta żwirownia nie wygląda na zbyt dużą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

no ostatnio bylo nawet bardzo ostro :P , laskowice moze i nie sa zbyt duze ale za to ile frajdy dostarczaja , szczerze mowiac jest to moje ulubione mijsce do jazdy ale juz jakos mi sie powoli zaczyna tam nudzic , za to zapraszam wszystkich na tor w rydwanie (zajebisty tor , bez przerwy rowanany , bardzo piaszczysty, niestety wjazd kosztuje 20 zl na caly dzien za motocykl) jakos moze w sobote bysmy sie tam wybrali?? biore ducato i z 4-6motorkow moge zabrac , chetni zglaszac sie , wyjazd bylby cos kolo 14.30 z ksawerowa

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

no ostatnio bylo nawet bardzo ostro :banghead: , laskowice moze i nie sa zbyt duze ale za to ile frajdy dostarczaja , szczerze mowiac jest to moje ulubione mijsce do jazdy ale juz jakos mi sie powoli zaczyna tam nudzic , za to zapraszam wszystkich na tor w rydwanie (zajebisty tor , bez przerwy rowanany , bardzo piaszczysty, niestety wjazd kosztuje 20 zl na caly dzien za motocykl) jakos moze w sobote bysmy sie tam wybrali?? biore ducato i z 4-6motorkow moge zabrac , chetni zglaszac sie , wyjazd bylby cos kolo 14.30 z ksawerowa

pozdro

dlugo mnie nie bylo ;] ale juz jestem Czarczi .... widze że pod moją nie obecność dużo się dzialo .... =] =] ...... pokarzcie jakieś fotki jak są .....

a co do soboty to ja się pisze jak najbardziej =] =] =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj z nudów sobie pojechałem na Łaskowice z ciekawości...z opisu djsolo nie da się nie trafić :D

 

No i jest sobie żwirownia jest mnóstwo piasku kamieni i co najważniejsze jest mnóstwo zjazdów/podjazdów :) rzeczywiście frajdy co nie miara...szkoda tylko ze moja wytrzymałość jest marna i mniej więcej na poziomie mojego motorka :P ale po podjeżdzałem sobie troszkę , pozjeżdżałem :bigrazz: raz sobie wyskoczyłem na jednym podjeździe (nie chcący bo się zdziwiłem jak mi ziemi pod kołami zabrakło :P ) no i raz się wywaliłem na podjeździe ;) zatem full service ;D tak czy siak możliwe ze jak będzie jakiś wypad to chętnie się pojawie :) a swoją drogą w Łaskowicach też chętnie pojeżdżę :) jak ktoś ma ochotę mogę też porobić fotki bo z zawodu wychodzi ze jestem fotografem :P no ale to nie ważne :D

 

Pozdro!

 

A ten Rydwan to gdzie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj z nudów sobie pojechałem na Łaskowice z ciekawości...z opisu djsolo nie da się nie trafić :banghead:

 

No i jest sobie żwirownia jest mnóstwo piasku kamieni i co najważniejsze jest mnóstwo zjazdów/podjazdów :banghead: rzeczywiście frajdy co nie miara...szkoda tylko ze moja wytrzymałość jest marna i mniej więcej na poziomie mojego motorka :P ale po podjeżdzałem sobie troszkę , pozjeżdżałem :D raz sobie wyskoczyłem na jednym podjeździe (nie chcący bo się zdziwiłem jak mi ziemi pod kołami zabrakło :P ) no i raz się wywaliłem na podjeździe ;) zatem full service ;D tak czy siak możliwe ze jak będzie jakiś wypad to chętnie się pojawie :D a swoją drogą w Łaskowicach też chętnie pojeżdżę :D jak ktoś ma ochotę mogę też porobić fotki bo z zawodu wychodzi ze jestem fotografem :P no ale to nie ważne :D

 

Pozdro!

 

A ten Rydwan to gdzie jest?

 

No Stary! Tego nam brakowało! kogoś kto robi fotki, lubi je robić i się na tym zna! Jak będziemy jechać na Łaskowice to na pewno będzie jakieś info na forum.

A Rydwan jest gdzieś w okolicach Strykowa. Jeszcze tam nie byłem ale na Sobotę się piszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stary! Tego nam brakowało! kogoś kto robi fotki, lubi je robić i się na tym zna! Jak będziemy jechać na Łaskowice to na pewno będzie jakieś info na forum.

A Rydwan jest gdzieś w okolicach Strykowa. Jeszcze tam nie byłem ale na Sobotę się piszę!

 

Hehe i teraz się można umawiać na sesję :D ceny atrakcyjne :D ..... ale spoko damy radę :banghead: ..... coś mi się jakoś zdaje że niedługo będzie wysyp fotek enduro z Łodzi :banghead::D:D

 

to kiedy mozna się teraz kogoś spodziewać w Łaskowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dziś może jutro :P o stary wiesz to nigdy nie wiadomo... =] ale milo że będzie ktoś kto porobi fotki :] napewno damy ci znać jak będziemy jechać zostaw swój numer kom

heh tak tez myslałem :P

 

Na forum od tak telefonu nie napiszę ale moge do ciebie posłać na PW :notworthy:

 

Objeździłem dzisiaj trochę kątów :buttrock: I szczerze zapraszam was na poligon na złotnie :banghead: jest naprawde fajny teren :lalag: można i poskakać i polatać po lesie i co tam sobie chcecie :lalag: jednak polecam jazdę przez las...w niektórych miejscach jest interesująco że to tak ujmę :D zresztą naprawdę trzeba to zobaczyć :crossy:

 

a drugi teren to zapraszam zaczynając z Pabianki przez pola do lasu i lasem gdzie się chce... ja akurat po 25 minutach wyjechałem w zgierzu ale tylko dlatego ze pojechałem prosta szeroką drogą :crossy: jakbym dalej jechał ścieżkami to bym pewnie wydostał się gdzieś zupełnie indziej :P

 

Jakby był ktoś chętny to zapraszam... tez bym z chęcią z kiimś pojeździł :D (nie powiem najlepiej jakby ktoś miał DT i nie odstawał nieco odemnie bo ja to generalnie raczkujący jestem w dziedzinie jazdy terenowej...no ale się za wiele nie wywalam więc nie jest źle) niemniej zapraszam wszystkich chętnych :lapad:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...