Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A stałeś może na górze na końcu? Tam gdzie tyle Quadów było? Widziałeś tego gostka co na trzykółce pod ściane podjeżdżał, a ten na Raptorze nie mógł? :biggrin: Sam też jeździłem na ty Raptorze ale jakiś taki ten silnik ma słaby. Za to prowadzenie bajka. :biggrin:

 

P.S.: Drogie piwo i niedobre kiełbaski mieli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stałeś może na górze na końcu? Tam gdzie tyle Quadów było? Widziałeś tego gostka co na trzykółce pod ściane podjeżdżał, a ten na Raptorze nie mógł? :biggrin: Sam też jeździłem na ty Raptorze ale jakiś taki ten silnik ma słaby. Za to prowadzenie bajka. :biggrin:

 

P.S.: Drogie piwo i niedobre kiełbaski mieli :biggrin:

jasne ze bylem ja tam to chyba wszedzie bylem piwo kupilismy w barze u Jurka :bigrazz: po drodze a jedzenie kumpel mial kanapki a wiec mu ziadlem hehe widizalem jak simigal tym trzykolowcem mam nawet zdiecia a na tych kladach to ich pelno bylo ale raprora tez widzialem lecz nie simigalem my to obralismy sobie miejscowe i tam siedizelismy a co do tej trajki to jak podjezdrzal to chyba za 3 razem mu sie udalo ale potem to juz dawal sobie rade skubany najlepsze jak podjechal i przyciol kozaka wirazami a potem sie wyjebal kumpel jak to zobaczyl to spad z gory ze siemchu ale fajnie bylo

 

ps jak dodac zdiecia na jakis serwer zebym mogl tu dac linki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ... fajne fotki :biggrin: ....a z wami dwoma to już zupełnie smiesznie :biggrin:....może serio powymieniamy się telefonami na PRW będzie wtedy w razie czego łątwiej się skontaktować..skomunikować w razie czego...jk np tutaj na tym nie wiedzieliscie że jestescie tuż obok siebie :biggrin: czy jak wtedy padł mi motor ...można zawsze się skomunikować i pomóc sobie wzajemnie czy umówić się w danym miejscu....Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ... fajne fotki :biggrin: ....a z wami dwoma to już zupełnie smiesznie :biggrin:....może serio powymieniamy się telefonami na PRW będzie wtedy w razie czego łątwiej się skontaktować..skomunikować w razie czego...jk np tutaj na tym nie wiedzieliscie że jestescie tuż obok siebie :biggrin: czy jak wtedy padł mi motor ...można zawsze się skomunikować i pomóc sobie wzajemnie czy umówić się w danym miejscu....Co wy na to?

jezeli to tyczy mnie to nie ma problemu ba nawet z milom checia

 

tylko troche nie czaje tego co napisales heh "jk np tutaj na tym nie wiedzieliscie że jestescie tuż obok siebie :bigrazz: czy jak wtedy padł mi motor "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to tyczy mnie to nie ma problemu ba nawet z milom checia

 

tylko troche nie czaje tego co napisales heh "jk np tutaj na tym nie wiedzieliscie że jestescie tuż obok siebie :bigrazz: czy jak wtedy padł mi motor "

 

No cuż więc tłumacze bo moje mysli moga byc czasem skomplikowane dla osób postronnych (baa nawet dla mnie bywają zbyt skomplikowane :crossy:)

 

Chodziło mi o sytuację...żeby można się skontaktować jak się wie że ktoś będzie jeszcze z forum na tych zawodach...wtedy mozna zadzwonić i się znaleść...(i ten w pomarańczowej koszulce zacznie byc kumplem z forum :lalag:) a druga sytuacja jak np sie gdzieś umówimy i któremuś z nas padnie moto to da znać reszcie i może się zjadą i pomogą (jak będzie niedaleko :biggrin:)....tak na wszelki wypadek :biggrin:

 

 

OK czyli ja Ci dam na PRW numer phonu...mam nadzieje że reszczie tez pomysł do gustu przypadnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wrocilem z wakacji i minal mnie ten topic Planujecie jakies śmigania w okolicach łodzi na pocztku wrzesnia???

 

Jak tylko wymienie wał lece na bełdów...:biggrin: ale to chyba w przyszłym tygodniu.... Ma ktos w końcu ochotę pojechać w las?:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

niestety ja tez sprzedalem motorek i nie mam czym jezdzic lipa jak... nie wiem za kase z motoru i dolorzonom chce kupic samochod ale szukam crosa jakiegos do 3000 3500 zl najlepjej cr 250 moze wiecie jakas a tak poza tym to jest cos w lodzi typu motobazar jakos w niedalekiej przyszlosci nastepny dopiero w styczniu a ja bym sie wczesniej gdzies wybral...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...