Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rajd jest na 100 i ja tez bede napewno nie mam motoru bo bym pojechal bo zawsze simigaja tam motorkami radze wziac aparacik bo bedzie czemu robic fotki a moze sie gdzies spikniemy a jesili ktos zamieza przyjechac motorkiem z Łodzi to od kolumny lasami da sie tam dojechac a do kolumny tez da sie dojechac lasami od pabianic tylko tam drogi nie znam a wiec... pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajd jest na 100 i ja tez bede napewno nie mam motoru bo bym pojechal bo zawsze simigaja tam motorkami radze wziac aparacik bo bedzie czemu robic fotki a moze sie gdzies spikniemy a jesili ktos zamieza przyjechac motorkiem z Łodzi to od kolumny lasami da sie tam dojechac a do kolumny tez da sie dojechac lasami od pabianic tylko tam drogi nie znam a wiec... pozdro ;)

 

od samiutkiej Łoodzi da się tam szutrami dojechać, sprawdzone

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajd jest na 100 i ja tez bede napewno nie mam motoru bo bym pojechal bo zawsze simigaja tam motorkami radze wziac aparacik bo bedzie czemu robic fotki a moze sie gdzies spikniemy a jesili ktos zamieza przyjechac motorkiem z Łodzi to od kolumny lasami da sie tam dojechac a do kolumny tez da sie dojechac lasami od pabianic tylko tam drogi nie znam a wiec... pozdro ;)

 

Ja motocykl mam ale za słaby jak na tamte tereny. Jakoś gdzieś może się spotkamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalem spod oczyszczalni na retkini i najpierw bylismy na lublinku potem na piatkowisku a potem wlasnie w Łasku na żwirowni jechalem pierwszy raz wiec nie dokonca pamietam droge wiem jak dojechac stamtad na lublinek i piatkowisko do Łasku nie za bardzo ale na 100% sie da

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wszyscy zrobili mnie w h*ja i jadę sam na DT. chyba będę trochę dziko wyglądał na mojej tylnej oponie :)

 

pzdr

 

heh no ładnie....a może zamiast jechac pomożesz mi z silnikiem???:D....spoko żartuje (chcoaż pomoc by się przydała) dobrej zabywy mimo iz sam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wszyscy zrobili mnie w h*ja i jadę sam na DT. chyba będę trochę dziko wyglądał na mojej tylnej oponie :)

 

pzdr

 

 

ej ej ja jadę na moto, to może razem pojedziemy ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie sie spodkac jutro na zwirowni to przy budce z piwem raczej przy stolikach bede tak o 12 i o 11 potem to sam nie wiem gdzie bede mam od tego kumpli pozdro Ninja

 

 

ja raczej będę na samym końcu żwirowni, tam gdzie stoi złom koparkowy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i to co mnie najbardziej dręczy - organizacja do bani.

Nie bylo gdzie samochodu postawić, organizator prosił się żeby dostać w ryj...

Za to w drugiej części rajdu (w Anielinie) brakowało wody we wszystkich dołkach.

Słabo.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez wlasnie wrocilem z rajdu hehe... a co do miejsca do parkowania to bylo go w ch..j byly 2 lonki wykoszone przed wiazdem potem tez byl luzik no chyba ze chciales do samej zwirowni przyjechac no alee a co do organizacji to jak dla mnie nie wykorzystali w pelni zwirowni powinni zrobic jakas prosta na samej gorze i pare podjazdow pod nia w tamtym roku czy 2 lata temu tak bylo nie jeden tam zaliczyl bok ale byl luzik a do organizatorow nie mam nic nie powini tylko wpuszczac ludzi na tor ale to lepiej dla nas ze blizej mozemy stac tylko jeden jakies wonty do mnie i do kumpli mial poszlismy do niego ale prawie nas samochod przejechal bo po toze zesimy sobie lazili potem jak juz bylismy na sirodku to typek do nas zebysmy tu nie szli jak mielismy 7 metrow do tej glownej drogi to niby na okolo sie wracac mielismy spowrotem przez trase rajdu ehhh ale podobalo mi sie mam ful zdjeci i krodkich filmikow kiedys je zrzuce a co do anielina czy gajewnik to ?? kumpel byl w gajewnikach i mowil ze tam tez bylo fajnie

 

ja potem jak we 3 wracalismy na jednym rowerze :biggrin: spotkalem typka na crosi zagadalem okazalo sie ze z okolic mial 250 oczywiscie 2T pogadalismy jest ich 2 czy 3 i sa czesto na zwirowni tylko czekam jak sobie kupie ciwiare i bede ciekal z nimi pozdro

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...