Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pomysleć jaki ten świat maly wszyscy się znają :D

 

Kupiłem głowice do motorka za 34zł z przesyłką :clap: heh taniej niz naprawa starej ;) tylko będe musiał podocinać żeberka zeby pasowała w miejsce starej....w końcu ta jest od RD i sie nieco rózni....ale w sumie i tak wyjdzie taniej niz jakbym chciał gwint naprawiać :flesje: (50zł to kosztuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w niedzielę jeździmy ? na piątkowisku w czwartek już było w miarę sucho, woda sięgała tylko do silnika

 

Lol susza moim zdaniem ;) ja nie dam rady głowicy spodziewam sie pewnie dopiero koło wtorku więc nie dam rady w niedziele....w między czasie za to sobie zmienie płyny a własciwie tylko olej w skrzyni biegów :clap: i moze cos sobie jeszcze pogrzebie?...zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana planów, jutro na piątkowisko jedziemy, zbiórka o 15 (czekamy do 15:15)na lublinku na przeniesionym torze, wjazd od strony ul.dubois

 

hehe no to dobrej zabawy życze bo sie nie stety napewno nie zjawie.....a szkoda :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajnie było, zakręty sobie ćwiczyłem ale niestety jeden dzień niepadało i już się kurzy, nawet kałuże nie zdążyły zniknąć

 

 

Taka ziemia...za mokro źle sucho tez niedobrze :)....a sam byleś czy z kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :icon_razz: grunt to samowystarczalnoć :icon_razz: a w tym przypadku samokopalność :biggrin:....

 

Na kiedy planujesz nastepny wyjazd?:biggrin:

 

Środa czwartek i piatek zapowiadają sie być bardzo ładne więc może wtedy cos gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieszybciej niż w sobotę, tzreba troszkę kaski odłożyć na benzynę

 

 

echhh no i super a ja w sobote jade do szczecinka na ślub i znowu ni będe mógł..:icon_razz: cholera...mam tylko nadzieje że raz dwa dostane t glowice i w koncu sobie troche pojeźdze.....

 

 

Jak chcecie to zapraszam http://www.endurolodz.fora.pl stworzyłęm małe forum dla Łodziaków...pewnie pozostanie puste ale mam nadzieje:P

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...