Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie dość że kapcia dorwałem i muszę nową dętkę i oponę kupić to dodatkowo nikt się nie zjawił . Alew ogólnie klapa była, pełno wody, największa skocznia się rozpływa

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL no to nas dzisiaj pech totalny przesladował....ja dojechałem do połowy drogi i mi się motorek rozkraczył....potem okazał sie że urwałem gwint na swiecy i ta sobie latała co skutkowało brakiem sprężania .... i juz nie zapaliłem z poligonu zapchałem motorek do domu....robota głowicy i w ogóle musze chyba mienić olej w skrzyni biegów....masakra...

 

Ale przynajmniej slicznie pierscionki wymieniłem i ładnie odpaliłem motorek na początek...(spręzanie ma nieziemskie :biggrin: a do tego policzyłem sobie pojemność jaką mam motorka :buttrock: okazuje sie ze jest to 89ccm :icon_mrgreen:)

 

tylko potem przez ta swiece powiedzial BLEEE!! i dupa....:icon_twisted:

 

 

PECH od co.... a gdyby nie to to bym dotarl na to lotnisko :buttrock:

 

 

 

Enduromaster jakbym znal twój TEL. to bym zadzwonił i może byś mi cos pomógł a tak to sam się byc na torze utopił a ja pchałem motorek do domu ;/ masakra...nastepny punkt numry phonów się wymieńmy na PRV. ja zaczynam do enduromastera :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może teraz umówmy się na sobotę/ niedzielę, zapowiadają słoneczko, nowego kapcia przetestuję :icon_twisted: :buttrock:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczy się za klika dni , ja bym wolał tak czy siak piątkowisko bo daleko od ludzi, szutry i najwyżej rolnik może się doczepić ale wątpię, ugodowi są

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczy się za klika dni , ja bym wolał tak czy siak piątkowisko bo daleko od ludzi, szutry i najwyżej rolnik może się doczepić ale wątpię, ugodowi są

 

no widzisz na rąbieniu jest tak samo...cisza spokój ani żywej duszy mozna jechać i nikogo nie zobaczyć :P tylko najpierw trzeba się tam przedostać ale już pokazywałem trasę jest prosciutka i szybka.....a jak ktos ma ochote to wyskakuje na mało uczęsczana droge przez Grunwald i cheja do lasów bełdowskich tam jest tak samo tylko las większy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopcy ja z okolic Łodzi a dokładniej z Łasku u nas tez jest gdzie posimigac niestety w sobote sprzedalem motorek ale mam 5,5 tysia i potrzebuje cos fajnego nie wiecie cos w dobrej cenie a i zapraszam na zwirownie do Łasku :P pozdro cros-fun-Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopcy ja z okolic Łodzi a dokładniej z Łasku u nas tez jest gdzie posimigac niestety w sobote sprzedalem motorek ale mam 5,5 tysia i potrzebuje cos fajnego nie wiecie cos w dobrej cenie a i zapraszam na zwirownie do Łasku :crossy: pozdro cros-fun-Łódź

 

heh no cuż od tego to masa tematów na forum jest a za 5500 to ja bym sobie kupił kawal maszyny ale ze nie mam tyle to się nad tym nie zastanawiałem nawet :P....odemnie nie uzyskasz odpowiedzi bo mój najdrozszy motor jaki kiedykolwiek kupiłem to 550zł :clap:

 

Pytanie chcesz motorower czy motocykl? tzn powyżej tych 80ccm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopcy ja z okolic Łodzi a dokładniej z Łasku u nas tez jest gdzie posimigac niestety w sobote sprzedalem motorek ale mam 5,5 tysia i potrzebuje cos fajnego nie wiecie cos w dobrej cenie a i zapraszam na zwirownie do Łasku :P pozdro cros-fun-Łódź

 

Na żwirownie do Łasku to się wybieramy tylko dużą grupą na cały dzień. Nie opłaca się jechać w dwie czy trzy osoby 30km żeby tam pojeździć godzinke.

Może widziałeś nasz filmik ze żwirowni z 2 lipca...

 

W planach jest wyjazd na żwirownie za dwa tygonie w niedzielę, to będzie 20 sierpnia, na pewno jeszcze damy znać czy to na 100%

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żwirownie do Łasku to się wybieramy tylko dużą grupą na cały dzień. Nie opłaca się jechać w dwie czy trzy osoby 30km żeby tam pojeździć godzinke.

Może widziałeś nasz filmik ze żwirowni z 2 lipca...

 

W planach jest wyjazd na żwirownie za dwa tygonie w niedzielę, to będzie 20 sierpnia, na pewno jeszcze damy znać czy to na 100%

 

Pzdr

 

 

20 sierpnia ja nie będę mógł bo mam ślub :P nie swój ale za to w Szczecinku (380km) więc nie ma szans ale pewnie i tak sie będziecie dobrze bawić :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa pewnie ze widzialem filmik luzik dajcie znac jak bedziecie tam simigac podskocze popatrzec chyba ze cos kupie lecz niestety od roku krece sie tak bardziej konkretnie w crosach i za duzego pojecia to ja nie mam :P a nad motorkiem zastanawiam sie hmm cr 250 albo ktm 250 oczywiscie w 2t mialem wczesniej 4T no ale to sa motory na droge a nie w bloto oczywiscie mowiac o takich do 5,5 tysia podobno huska 410 610 te one sa masakryczne ale silniki maja problemy z odpalaniem i nie maja pompy oleju chcialem takiego klupic ale zrezygnowalem mam na oku 2T ale takiego to maks do 3500 zl wiecej za motor ktorym po drodze nie bede mogl simigac nie dam jest na allegro Ktm 250 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M255416 i honda CR 250 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120016812 i narzie jestem za tym Ktm-em bo mozna go zarejestrowac ale znowu hondzia mi sie bardziej podoba jaaa pier.... co kupic a moze odradzacie nie sipiesze sie z kupnem jestem z tych co czekaja na okazie hmm

 

A i a propo toru to kolo Łasku jest jeszcze inny i kolo zwirowni tez jest jeszcze jeden maly tylko tam dawno nie bylem i nie wiem czy nie jest zarosniety wczesniej simigalem tam rowerkiem a jesili chodzi o jakis fajniejszy wypadzik to wzdłuż rzeki albo na Jamborek i jeszcze ta pogoda luksius tylko simigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie sie bardziej podoba KTM :P no ale to już mój gust :crossy:

no KTM w zasadzie ale jak zobaczylem gdzie te motory sa to chyba dam sobie spokoj heh a widze ze masz MTX-a tez kiedys mialem kupilem za 350 zl taki z rocznika 90

ale caly do rematu zalorzylem swiatlo bo nie mial i takie tam pierdoly plastyki byly pomalowane pendzelkiem jak i ram kupielm silnik drugi za 300 zl ale tez go trzeba bylo zrobc wszystko mnie wynioslo tak kolo900zl i szprzedalem go za 1500zl potem byl KLR, dominator a pomiedzy nimi 3 cz 3 kolowiec simsony komarki jawki i jakies ine cuda bylo fajnie wszystkie kupowalem robilem i sprzedawalem teraz szukam nastepnego motorku hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...