Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

echhechh nie będe się kłucił że to nie jest środek miasta....ale znowu widzicie jak nie wy to ja musze sie dostać na lublinek....a to też "znowu" dla mnie:P cholera rzeby nie bylo jakiegoś normalnego połaczenia offroadowego miedzy skrajami miasta ;] ..... no to może okolice poligonu ;> nie znam terenu tam ale wiem ze jest fajnie :icon_mrgreen: i jest w połowie drogi.... ja juz nie wiem......mialo byc tak pięknie....a będzie jak zwykle :icon_mrgreen:

 

a tak wlasciwie co tam jest na tym piątkowisku? to jest tor czy jakiś teren po ktorym mozna smigać?

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dogadacie sie kiedy to chetnie dolacze :icon_mrgreen:

 

narazie tematem jest środa dokłądnie jescze nie ma o której ale raczej problemem jest gdzie sie spotkać:icon_mrgreen:

 

 

Jak chcecie to możemy spotkac sie na lublinku i przeprowadze was na Rąbień bocznymi drogami.....dzisiaj spojże na mapkę 1:50000 to cos dokladniej będę wiedział gdzie i co (a cholera miałem fajna lotnicza mapę to mi gdzieś wcieło ...echh) a teraz ide do boxu :lalag: zrobic kilka rzeczy :cool:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o blachy tylko że opony się szybko kończą na asflacie, to może lepiej to piątkowisko ? byśmy się spotkali na lublinku na starym parkingu

z lublinka jest tam 15-20 min szutrami

 

 

jest tam tor mx i enduro a po drodze można odwiedzić kilka miejsc

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym, żeby pojechać na piątkowisko. Droga którą zna Enduromaster jest na prawde spoko.

 

Może jeszcze jakiś Leśny Ludek się znajdzie z Łodzi?

Im więcej osób tym lepiej. A co myślicie o wypadzie na żwirownie do Łasku w niedziele za dwa tygodnie (20.08.2006r)?

 

Pzdr

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spoks.....ale jakies 20 minut temu wyjazd moj jutro gdziekolwiek stanoł pod znakiem zapytania.....mam wrazenie ze przytarłem silnik....tzn pracuje ale cięzkawo :icon_mrgreen: i cholera nie wiem chyba będe musiał zdjąc głowice i obejzeć gładz a potem jezeli będzie taka konieczność to i cylinder :icon_mrgreen: masakra........chociaż z drugiej strony nie wiem :lalag: czy motor zgasnie jezeli rozładuje akku? czy nie? mowa o dośc niskich obrotach.....

 

z drugiej strony pod boksem bez trudu zapalał z kopa i pracował na jałowych....tylko cholera nie wiem :cool: może to tylko kwestia zasialania jak sądzicie?

 

co do samego wyjazdu to niech wam będzie (chociaż ja nie mam blach legalnych (tzn mam małą zieloną ale papieru do niej juz nie) spotkajmy sie na lublinku tylko o której? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dzisiaj cala noc spędze w boxie rozbierając i składając silnik ;/ mam tylko obawe ze poleciał jednak pierscień i jutro se nie zjawie :icon_mrgreen: OBY NIE ale cholera wie.... zyczcie mi powodzenia i szczescia :icon_mrgreen: (zeby nic ni ebyło złego i zebym nic nie spiepszył :lalag:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powodzienia i szczęścia życzę! Ja u siebie właśnie skończyłem zmieniać przednie lagi, ale mam wrażenie że jakieś takie za miękkie. Nie chce mi sie juz ich rozbierać bo nie zdążę złożyć do czwartku.

Zobaczymy jutro na piątkowisku, myślę że jutro zdążę jeszcze oponke z tyłu zmienić na kostke

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...