Skocz do zawartości

Virago 535... Czy sie oplaci ?


kusztyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i chcialbym powitac wszystkich na tym forum.

 

Mam takie pytanko jestem mlody i chce kupic swoj pierwszy motor wczesniej mialem takie motorki itp. Mam okazje kupic Yamahe Virago 535 z niemiec to jest sprawdzony, bo to jest od znajomego mojego wujka oni sie bardzo dobrze znaja... sprzet tylko uszkodzony ma uszkodzone łożysko na wale... i nie wiem ile taka naprawa moze kosztowac u dobrego mechanika... ? Motor mam okazje kupic bardzo tanio bo az za 400 euro. Prosze doradzcie mi ...

Edytowane przez kusztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym... mówiąc szczerze cena naprawdęjest okazyjna...może napisz w dziale mechanika i zapytaj ile takie łożysko kosztuje...albeo podejdź do najbliższego serwisu motocyklowego (albo do yamahy) i zapytaj ile kosztuje coś takiego (spytaj też o zamienniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chcialbym powitac wszystkich na tym forum.

 

Mam takie pytanko jestem mlody i chce kupic swoj pierwszy motor wczesniej mialem takie motorki itp. Mam okazje kupic Yamahe Virago 535 z niemiec to jest sprawdzony, bo to jest od znajomego mojego wujka oni sie bardzo dobrze znaja... sprzet tylko uszkodzony ma uszkodzone łożysko na wale... i nie wiem ile taka naprawa moze kosztowac u dobrego mechanika... ? Motor mam okazje kupic bardzo tanio bo az za 400 euro. Prosze doradzcie mi ...

Zależy za jakie pieniadze chcesz kupic taki motor i jak wyglada cała reszta tego motoru, bo moze sie okazac ze,w silniku moze byc uszkodzone nie tylko łozysko ale ....nie wiadomo co?zastanów sie dobrze bo to jest toto lotek ,chyba ze masz pewne żródło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci przyjacielu, że jak ją kupisz, zapłacisz za transport, za naprawe i rejestracje to wyjdzie Cię tyle samo co byś w Polsce wychaczył. A tylko sie nalatasz i nic poza tym. Wątpie żeby tylko był wał walnięty... No ale pogadaj, zatanów się i pomyśl co Ci się bardziej opłaca. Bo samee kupno tego moto to jeszcze nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak taki motor mozna dostac w przedziale od 4000 do 8000 i sa w 100% sprawne.to jeszcze zalezy jaki jest przebieg tego motoru i który rocznik.a szczeze mówiac wzioł bym ten motor jakby własciciel mi udowodnij ze tylko to jest walniete.ja jestem fanatykiem tych motorów tzn.virago i harley dokładnie.i powiem ci ze taka naprawa wyniesie cie gura cos koło 1500-2000zł u mechanika dobrego.bo jak pojedziesz do takiego co dopiero zakład otworzył to bedzie napewno taniej.

Edytowane przez maciek1875
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...