Skocz do zawartości

husqvarna te ---- wypowidzcie sie na ten temat


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam pytanko czy nusqa te 450 tegoroczna - nowa to dobry wybór / bo cena jest dobra/

jeżdziłem jest suuuuuuuuper!!! ale jak sie to sprawuje , jak jest z dostepnościa czesci serwisami itd

bo u mnie tylko ktm , ktm i ktm.... a to kassssa jak... :wink: ewentualnie yamaha :) :)

a ja chce huske :clap: , tylko wszyscy mowią ze to do bani decyzja ;)

pomocy!!!! :( :wink:

 

macie jakie pomysły zdanie , jezdzicie tym sprzetm dajcie znac

krisso

 

gg 7300819 [email protected] forum wszystkie formy preferuje

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Z tego co sie orientuje na husqvarne sa 2 lata gwarancji takze o takie rzeczy jak czesci zamiennie i serwis nie musisz sie martwic :clap: .

kumpel niedawno kupil taka maszyne i narazie jest zachwycony w 100% . wczoraj tylko siakos niefortunnie upadl i pogielo mu chlodnice :/ . NIe wiem czy jest to spowodowane zla konstrukcja tego elementu czy po prostu nie mial farta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Z tego co sie orientuje na husqvarne sa 2 lata gwarancji takze o takie rzeczy jak czesci zamiennie i serwis nie musisz sie martwic :lalag: .

kumpel niedawno kupil taka maszyne i narazie jest zachwycony w 100% . wczoraj tylko siakos niefortunnie upadl i pogielo mu chlodnice :/ . NIe wiem czy jest to spowodowane zla konstrukcja tego elementu czy po prostu nie mial farta.

 

dziki za info

tez tak mysle tylko nie wiem jak z serwisem bo u mnie nie ma tylko yama i ktm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilku dystrybutorów husek wiec sie rozglądnij dobrze bo nie wszyscy daja gwarancje. Na tego typu moto sa z regóły 2 tygodnie rozruchowego.

 

jozi????

o co chodzi???

bo nie łapie

 

a w jozi dają dwa lata :(

jozi bo nie łapie??

 

 

jest kilku dystrybutorów husek wiec sie rozglądnij dobrze bo nie wszyscy daja gwarancje. Na tego typu moto sa z regóły 2 tygodnie rozruchowego.

 

powiedz o co chodzi z tym 2 tyg rozruchowym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz o co chodzi z tym 2 tyg rozruchowym???

To bardzo proste :( idziesz do salonu, kupojesz motorek pytasz sie o gwarancje a oni Ci mowia... ze jezeli w ciagu 2 tygodni od daty zakupu cos sie stanie to naprawia w ramach gwarancji. To tak naprawde ma sens bo ktos moze kupic crossa 125 i przez cały weekend zasówac po torze i po 15h okazuje sie ze tłok sie kwalifikuje do wymiany, przez nieumiejętna zmiane biegów skrzynia szwankuje a wtedy musialiby Ci to wymienic. Husaberg dawał 2 lata ale lista rzeczy i przyczyn których gwarancja nie obejmowała była baaardzo długa.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...