Skocz do zawartości

MotoGP Brno 2006 - dolnośląskie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie mam nagrywarki DiViDi :biggrin: więc Wam nie nagram! hahaha :biggrin:

 

Nagrajcie mi też, plisss

 

Nagram wam z naszych aparatów...

 

pzdr

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam nagrywarki DiViDi :biggrin: więc Wam nie nagram! hahaha :biggrin:

 

Nagrajcie mi też, plisss

 

Nagram wam z naszych aparatów...

 

pzdr

Kamel jak Góra nie chce do Ma... to vice versa, może ekipa wesołego busa do Wro na małe co nie co zawitałaby??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ekipa wesołego busa do Wro na małe co nie co zawitałaby??

pozdro

 

No podobno mario zaprasza wszystkich na impreze pod tytułem parapet ;) hehe

 

Nie omieszkamy nie skosztować wrocławskiej "krajowej" :D

 

Złapiemy sie w ktorys wolniejszy weekend...

 

pzdr

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

..no więc jest tak, że jakby zaznaczając swoją obecność tu i również w Brnie nadmieniam iż polecieliśmy tam w piątek przez Srebrna górę (nocleg, piwko i takie tam, miła pobudka, zwiedzanie zabytków.. :buttrock: ) dwoma motocyklami, ZX 12 i moją CeBRą wraz z plecaczkami którym to o dziwo śmiganko na trasie tak przypadło do gustu że nawet w drodze powrotnej mój plecaczek wziął i zasnął tuż za granicą.. :| (a bo ja wiem?? chyba z nudów.. :biggrin: ). Z tegoż to powodu jechaliśmy później pierwotnym tempem więc jak napędziliśmy komuś stracha ryczącą Kawą i CeBRą z kuferkami to ja bardzo przepraszam ale to był jedyny sposób by nie zasypiały.. :biggrin: Za roczek jedziemy w ciemaka, super drogi (w porównianiu do naszych) a i atmosfera w samym Brnie totalnie probikowa, nawet policja jakaś taka pomocna.. Spaliśmy 35 km od brna w fajowym pensjonacie (który to tylko jakimś cudem miał dla nas miejsce) bo z miejscami do spania delikatnie mówiąc to jedna wielka tragedia i to w promieniu 100 km od Brna- po prostu Neni.. My mieliśmy przeogromnego farta. Po pierwsze bo szukaliśmy miejsca do spanka tylko 3 godzinki a po drugie bo już 3 min. po naszym tam pojawieniu się średnio co 5 minut pojawiał się ktoś z pytaniem o noclegi i tak do późnej nocy. Brno nocą jest very nice a system drogowy tak zorganizowany że można pojechać w obojetnie w jakim kierunku a i tak dojedzię sie tam gdzie się chce (oczywiscie czytając znaki). Czapeczki z główek..

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...