Skocz do zawartości

Zarejestrowanie Wyczynówki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest w mojej miejscowości na sprzedaż Suzuki RM 250. Chciałbym go kupić ale sprzedawca powiedział mi że on nie ma papierów bo nie można nim jeździć po ulicy bo to wyczynówka itd. Czy dało by się go zarejestrować po założeniu świateł i tych innych pierdół można by go było jakoś zarejestrować legalnie bez przekrentów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma papierów :icon_exclaim:

Jakieś kwity MUSI mieć, dowód zakupu, sprowadzenia, dokumenty poprzedniego właściciela ... Jak ma NIC to na 99,999999....% sprzęt jest trefny i POWINIENEŚ zgłosić toto na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma papierów :icon_exclaim:

Jakieś kwity MUSI mieć, dowód zakupu, sprowadzenia, dokumenty poprzedniego właściciela ... Jak ma NIC to na 99,999999....% sprzęt jest trefny i POWINIENEŚ zgłosić toto na policję.

To jest cross! Te motocykle nie mają w ogóle homologacji. Nie mają świateł i kierunków, są przeznaczone tylko na tor crossowy. To RM nie musi być trefne. Te motocykle są przewożone przez właścicieli na przyczepach. Obacz sobie w dziale enduro/cross, tam jest podobny temat.

Ps. Chcesz po Simsonie, który ma koło 4km kupić RM 250, która ma koło 60 koni :bigrazz: ..... :biggrin:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nierozumiemy :bigrazz:

Ja nie pisałem o homologacji, ubezpieczeniu czy dowodzie rejestracyjnym. Ja pisałem o jakimkolwiek dokumencie świadczącym że posiadający motocykl nabył go w sposób legalny.

Faktura zakupu, umowa, gwarancja, książka serwisowa, cokolwiek ... jeśli NIC z tych dokumentów nie posiada to co ... znalazł moto na ulicy :icon_exclaim: , wyklepał młotkiem w garażu :biggrin:

Raczej skroił go komuś i szuka frajera któremu wciśnie kradziony towar bez umowy i ... w razie jak policja znajdzie go u ciebie to bekniesz albo za paserkę albo nawet za kradzież. A złodziej będzie się śmiał z jelenia.

 

Bez urazy, ale twoja naiwność mnie ( używając modnego słowa ) poraża. Chyba masz rzeczywiście te 15 lat, zgodnie z info pod avatarem.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa jak kupujesz bułkę za 50gr dostajesz paragon. Jak kupujesz kalkulator za 6złp ( u mnie ) dostajesz paragon i gwarancję. Jak kupujesz moto za kilka tysięcy dostajesz paragon lub fakturę, książkę serwisową, gwarancję. Jak odsprzedajesz, te dokumenty idą dalej ze sprzętem. Nie pierd* więc że NIE MA ŻADNYCH DOKUMENTÓW.

Jak to było ? aha ... gdyby głupota mogła fruwać to byłbyś gołębiem :lapad:

Wyłączam się z tematu bo :icon_exclaim: :biggrin: :bigrazz: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nierozumiemy :bigrazz:

Ja nie pisałem o homologacji, ubezpieczeniu czy dowodzie rejestracyjnym. Ja pisałem o jakimkolwiek dokumencie świadczącym że posiadający motocykl nabył go w sposób legalny.

Faktura zakupu, umowa, gwarancja, książka serwisowa, cokolwiek ... jeśli NIC z tych dokumentów nie posiada to co ... znalazł moto na ulicy :icon_exclaim: , wyklepał młotkiem w garażu :biggrin:

Raczej skroił go komuś i szuka frajera któremu wciśnie kradziony towar bez umowy i ... w razie jak policja znajdzie go u ciebie to bekniesz albo za paserkę albo nawet za kradzież. A złodziej będzie się śmiał z jelenia.

 

Bez urazy, ale twoja naiwność mnie ( używając modnego słowa ) poraża. Chyba masz rzeczywiście te 15 lat, zgodnie z info pod avatarem.

Ja odpowiedziałem autorowi na jego pytanie, które brzmiało: Czy da się go zarejestrować? Odpowiedziałem, że crossy nie mają homologacji i się nie da. To, że ktoś jest młodszy to nie znaczy, że jest głupi i nie powinno się go tak traktować, a obrażanie to już napewno wychodzi poza granice kultury.

Ps. Ten uśmiech na avatarze chyba nie obrazuje twojego obecnego humoru?

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ma jakieś papiery jak go ściągali z niemiec coś tam może mieć(tak coś gadał). Motor nie jest trefny bo może nie znam dobrze tego gościa ale na bank by nie kupił kradzionego jeszcze w 10 000tys miasteczku aby ktoś nakablował itd. Dzięki Benek14 i reszcie za pomoc skoro się nie da to trudno... Chodz Polska to kraj wielkich możliwości :icon_exclaim: Temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiedziałem autorowi na jego pytanie, które brzmiało: Czy da się go zarejestrować? Odpowiedziałem, że crossy nie mają homologacji i się nie da. To, że ktoś jest młodszy to nie znaczy, że jest głupi i nie powinno się go tak traktować, a obrażanie to już napewno wychodzi poza granice kultury.

Ps. Ten uśmiech na avatarze chyba nie obrazuje twojego obecnego humoru?

 

Nie chciałbym byś żył w nieswiadomości :icon_rolleyes:

Druga i trzecia odpowiedź dotyczyła postów powyżej czyli Benka i marcpola, więc nie bierz jej do sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem Crossa to był bez zadnych papierów!! Mało tego nawet nie miał numerów nabitych na ramie, dlatego spisałem nr. silnika i poszedłem na policje, a na 2 dzien wiedziałem czy sprzęt niejest kradziony!! Dlatego najlepiej jak moto ma nr na ramie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...