Skocz do zawartości

Zdałem prawko!


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile się teraz czeka na prawo jazdy w podwarszawskich miejscowościach? Muszą papiery wysłać do Pruszkowa. Za ile mogę się spodziewać dokumentu (znam stronkę ze śledzeniem)?

 

Czesc, ja mialem egz. w czwartek i na tej stronie dalej to samo czyli brak danych :biggrin: Znajac zycie pod koniec nastepnego tygodnia cos sie wyswietli a tak to trzbea sie dowiadywac w urzedzie u nas w Pruszkowie.

 

 

No i najważniejsze: są jakieś komisy motocyklowe otwarte w sobotę? :-) Niestety w tygodniu nigdzie nie dojadę przed 18...

 

www.vmaks.pl wejdz na stronke i sobie poogladaj sprzety, masz niedaleko tylko nie pamietam w jakich godiznach to jest czynne ale sadze, ze zawsze mozna sie jakos dogadac... W razie czego sa tez motocykle na Alejach 436 chyba... Tam gdzie jest Tawerna

 

Jeszcze raz gratuluje :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile się teraz czeka na prawo jazdy w podwarszawskich miejscowościach? Muszą papiery wysłać do Pruszkowa. Za ile mogę się spodziewać dokumentu (znam stronkę ze śledzeniem)?

 

 

Więc ja również gratuluję.

 

W sprawie czekania. Jeśli chcesz to spróbuj odebrać dokuemnty z odlewniczej przez kuriera. Było o tym info. Odlewniczna odsyła dokumenty czasami raz w tygodniu - tak było u mnie

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...30entry668530

Jeszcze doszło u mnie to, że szły do Piaseczna a ja jestem pod filią Lesznowola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...