Skocz do zawartości

aprila rs 125 czy honda nsr 125


stopa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

skoro masz 13 lat to moze i aprilie ale rs 50 ;D niewarto lamac prawa w tak mlodym wieku kiedy sie wywalisz lub spowodujesz wypadek to sprawdza twoj motorek i wyjdzie ze masz 125 a wtedy nawet jesli wcisniesz kit ze niewiedziales kupujac ze to 125 tylko myslales ze 50 to i tak ubezpieczalnia moze nie dacfkasy

 

'Jesli juz uparles sie mimo swojego malego wieku na 125 to zalezy na co stawiasz czy na wytrzymalosc i dostep czesci na rynku czy na moc i osiagi ja tez stoje przed tym wyborem bo planuje zakup 125 w zimie ale jednak wybieram cagive mito 125 lub aprilie rs 125 ze wzgledu na to ze motor bede uzywaqc tylko dwa dwa i pol roku bo wtedy kupie sobie cos mocniejszego lub samochod to zalezy czy wkrece sie w jednoslady ale mysle ze jesli kupie dobry sprzet to w ciagu dwoch lat nie powinien sie czesto psuc ale pamietaj ze ty bedziesz jezdil na tym sprzecie jakies 5 lat lub az sie nie wywalisz ;D ale na twojim miejscu wziolbym nsr a czemu nie myslales o cbr jest ladniejsza od nsr przynajmniej wedlug mnie ma troszke mniejsza moc ale ty tez jestes troszke jeszcze maly za maly wedlug mnie a tak wogule to ile masz wzrostu bo to te jest wazne jesli masz 150cm 160 to nie masz co sie ladowac na aprilie lub na honde bo nawet jesli ci sie uda jezdzic na takim motorze to bedziesz zatrzymywany co chwile ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...