Skocz do zawartości

21-23.07 "Motomania" w Libercu


krasnal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś nie wiedział co robić w nadchodzącym tygodniu to polecam zlot w Czechach. Zlot pod nazwą "Motomania" odbywa się w Libercu, miejsce przy drodze wylotowej na Frydlant.

Zloty u naszych południowych sąsiadów mają doskonałą organizację, zabawa jest naprawdę świetna. Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 1000 motocykli tak więc będzie co oglądać. Rozkład jazdy jest na >plakacie< :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Krasnal zapodaj cosik więcej na ten temat, ile wjazdówka ,co je w tym i i tak dalej ( byłeś już w Libercu )

no i czy też lecicie.

Pytam bo się zastanawiam co wybrać Liberec czy Giżycko 27 :icon_razz:

 

Ps Jak to się stało że się razem nie napiliśmy w łagowie :icon_razz: chodziłem i was szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny: 80kč za dzień, 130kč za dwa dni. Po przeliczeniu na nasze wychodzi 12 lub 20zł. Co jest w cenie to niestety nie wiem, jakoś nigdy nie trafiłem na ten zlot, zawsze byłem na poza Bogatynią.

Od nas wybiera się parę osób ale raczej tylko na sobotę.

 

 

 

PS. Co do Łagowa: po spotkaniu Jerrego ciężko było mnie znaleźć. A to mylenie trasy wynikało z jazdy "na sucho" :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny: 80kč za dzień, 130kč za dwa dni. Po przeliczeniu na nasze wychodzi 12 lub 20zł. Co jest w cenie to niestety nie wiem, jakoś nigdy nie trafiłem na ten zlot, zawsze byłem na poza Bogatynią.

Od nas wybiera się parę osób ale raczej tylko na sobotę.

PS. Co do Łagowa: po spotkaniu Jerrego ciężko było mnie znaleźć. A to mylenie trasy wynikało z jazdy "na sucho" :)

 

Hejka Krasnal nie demonizuj :banghead: czy coś się stalo?? :icon_razz: Ja nie pamiętam. Oki lecicie z Brodatym na ten zlot do Liberca?? Ja wybieram się na weekend do Świeradowa więc może podskocze z załącznikeim :icon_razz:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...