Skocz do zawartości

Mtx80 wal korbowy-Dylemat


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niwplywa na panewke tylko sie na niej osadza i robi sie film olejowy ;) Moze masz problem z koordynacją ruchow jak dla ciebie wahadlowy i obrotowy to to samo.W zadnym samochodzie dobrej klasy jak i rowniez motocyklach (BMW) sworzen tloka niepracuje na lozysku igielkowym :flesje: wiec cos w tym jest jednak zdecydowalem sie na lozysko z racji tego ze mam drugą korbe.gdybym owej nie posiadal pewnie skonczylo by sie na tulei.Ten pan Zdzisio akurat jest wlascicielem dobrego zaklad i mysle ze materialy posiada odpowiednie na to ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwplywa na panewke tylko sie na niej osadza i robi sie film olejowy ;)

 

To że robi się film olejowy rozumie się samo przez się... Nie będziemy się łapać za słówka, ale skoro się "osadza" to skąś musi się tam pojawić...

 

Moze masz problem z koordynacją ruchow jak dla ciebie wahadlowy i obrotowy to to samo.

 

Akurat nie mam z tym problemów, no chyba, że przsadzę z browarem... ;)

Niewątpliwie ruch wahadłowym i obrotowy, to dwie inne srawy (fizyka - szkoła podstawowa). Ale tu akurat jest tak jak napisałem. Ruch whadlowy to może wykonwać element, choć trochę przypominający wahadło, a nie łożysko ślizgowe...

 

W zadnym samochodzie dobrej klasy jak i rowniez motocyklach (BMW) sworzen tloka niepracuje na lozysku igielkowym :biggrin:

 

A czy ja powyżej napisałem, ze jest inaczej????

 

Ten pan Zdzisio akurat jest wlascicielem dobrego zaklad i mysle ze materialy posiada odpowiednie na to :lalag: pzdr

 

Skoro tak, to nie pozostaje nic innego jak dorabiać :banghead: Nie twierdzę, że Ci to od razu "stanie". Może chodzić i sto lat... :flesje: Miło by było jednak, żebyś opisał za jakiś czas efekty takiej modyfikacji.

W końcu, między innymi, do tego służy to forum

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje... :flesje:

Jeżeli byłbyś szczególnie zainteresowany ową technologią, to musiałbym pogrzebać w mądrych knigach...

 

Thank you, tyle mi wystarczy. Aż tak ciekawy to nie jestem ;)

 

edit: dla ciekawskich: http://pcws.zis.ia.polsl.gliwice.pl/slizgo...?action=teoria7

http://iim.mech.pk.edu.pl/26/DOWNLOAD/doku...A/nasycanie.htm

 

POZDRO

Edytowane przez ober
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...