Skocz do zawartości

Kamery monitoringowe na miescie


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu znajomy mi powiedzial, ze jego ojciec dostal mandat za rozmawianie przez telefon, ktory zostal przeslany, poniewaz byl sfotografowany przez taka kamere sluzaca do monitoringu miasta. One sa w Olsztynie na wielu skrzyzowaniach oraz budynkach na starym miescie. Czy jest to mozliwe? Jesli tak, to idac dalej czy jest mozliwe, zeby policja przysylala mandaty za inne wykroczenia drogowe (np. jechanie miedzy samochodami stojacymi w korku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie na słupach gdzie są światła powieszone takie małe kamerki sa...niewiem czy o takie ci chodzi...jesli tak to ja sie sam przeciskalem kiedys i nic...A jak jest jakies duze skrzyzowanie to kamerka z drugich swiateł za toba cie moze sfotografować...mojego taty kolega tak mial-za przeciskanie sie miedzy samochodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem to i owszem, ale jak to niby ma dzialac na motocykl? Z przodu nie masz rejestracji, z tylu nie widac kto prowadzi... Oni równiez zdaja sobie sprawe z tego, ze bez wyraznego wizerunku twarzy kierowcy za wiele nie wskuraja, chocby mieli nakrecony najpiekniejszy film. :banghead:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem to i owszem, ale jak to niby ma dzialac na motocykl? Z przodu nie masz rejestracji, z tylu nie widac kto prowadzi... Oni równiez zdaja sobie sprawe z tego, ze bez wyraznego wizerunku twarzy kierowcy za wiele nie wskuraja, chocby mieli nakrecony najpiekniejszy film. :banghead:

 

nie musza przeciez zrobic jedno zdjecie. Moga jedno z przodu a drugie z tylu gdzie widac tablice. Jakby chcieli to mysle, ze nie byloby wiekszych problemow z tym. Pytanie tylko czy to robia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dostac zdjecia z monitoringu ale tyczy sie to bardziej np źle zaprakowane auto- sprawdzone.

Napewno nie predkość - itp- tam nie mają zamontowanych takich systemów

A jesli chodzi na kogo mandat- to bylo wiele razy- Wezwanie otrzymuje osoba na ktora zarejestrowany pojazd a nastepnie ona ma wskazac sprawce, lub zaslonic sie ustawa ktora mowi ze ochronie czlonkow rodziny- wtedy sam placi.

Byli tacy co podobno sie wykrecali na rozne sposoby- ale glownie to opowiesci z cyklu kwiatu i paproci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...