Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WłASNIE WROCIłEM Z Zana Z BEZNADZIEJNEGO DROGIEGO I JESZCZE NIE WIEM JAK TO NAZWAC........ZLTU!smiley

ORGANIZATORZY NAKłAMALI W OPISIE NA INTERNECIE A NA WIZJI DWA RAZY WIECEJ TRZA BYłO PłACIC-POPrOSTU

NP.

PAKIET DWOCH OSOB -150 Zł JEDEN ZNACZEK ,JEDNA KOSZULKA ,STARA SMYCZ Z 2007 I ZAMIAST ObIECANYCH TRZECH POSIłKOW 3 TALONIKI PO 5 ZETA !PO PROSTU DNO! A DLA PLECACZKA NIC!!!!!!!

PAKIET DLA DWOCH OSOB BEZ NICZEGO (KOSZULKA ZNACZEK ,SMYCZ ,TALONY)170Zł !!!!smileyPO PROSTU CHORE łBY!

NAMIOTY Z WIELKIM TRUDEM ROZSTAWILISMY W LASKU GDZIE LSLEDZIE ZA CHINY NIE WBIJESZ-POTEM DESZCZ I WSZYSTKO PłYWA BO WODA NIE WSIAKA!

POD NAMIOTEM CYRKOWYM NA KONCERTY TO SAMO BłOTO PO KOSTKIsmiley

KIBELKI PłATNE 1Zł ,TOY TOYI ZA MAłO

NA NIBY PARKING WYZNACZONY NA MOTO KAZDY WCHODZI I WYCHODZI BEZ SPRAWDZANIA ,TO SAMO NA BRAMIE WJAZDOWEJ -BłAZENADAsmiley

PARADA SOBOTNIA JAK I WSZYSTKO ZAWSZE SPOZNIONA(KONCERTY TEZ!)

POPROSTU BRAK SłOW I ZA WIELKIE ZMECZENIE BY TO OPISAC

NIGDY WIECEJ JUZ NIE POJADE NA ZLOT DO ORłA ZARYsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

POPROSZE INNYCH KOLEGOW UCZESTNIKOW O DOPISANIE WłASNYCH OPINI I SPOSTRZEZEN NA TEN TEMAT BO TAK MIE KREW ZALAłA Z NERWOW ZE SłOW BRAKsmiley

A JESZCZE ZAPOMNIAłEM ZE ZANA ZAJEłA PIERWSZE MIEJSCE W SIłOWANIU NA REKE I DOSTAłA W NAGRODE STARA SMYCZ Z 2004 ROKU!!!smiley

A ZA NAJGłOSNIEJSZY GłOS 1 MIEJSCE-PARE ZBEDNYCH BAJERKUW PO UPRZEDNIM OBDAROWANIU PANA ZA NAJGłOSNIEJSZY MOTOR

BRAK WYCHOWANIA I .......

MUSIAłA CZEKAC NA OBDAROWANIE BO KOLEGA Z KLUBU ORGANIZATOROW ZLOTU MIAł BYC OBDAROWANY JAKO PIERWSZYsmiley

ON KASK A ZANA DUPERSZMITYsmileyPOPROSTU WIESNIAKI WZIELI SIE ZA TO CO NIE POWINNIsmiley ( A OPIS NA TORBIE ZA ZAJECIE DRUGIEGO MIEJSCA W WOLNEJ JEZDZIE!

POPROSTU ORGANIZACJA [nie klnij-cenzor)smileysmileysmileysmileysmiley

 

 

Ale się Generał zagotowałeś :crossy:

Z tej strony Cię nie znałem :)

Ale dobrze że piszesz o takich sprawach. Może sobie odpuszczą w przyszłym roku.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Generał zagotowałeś :P

Z tej strony Cię nie znałem :)

Ale dobrze że piszesz o takich sprawach. Może sobie odpuszczą w przyszłym roku.

Pzdr

 

no z pewnoscia jakbys tam był ze mna to tez bys sie zagotował :crossy:

teraz na wekend dajemy na STEPNICE

a za tydzien 24-26 do KOłOBRZEGU do OUTLAWS,bedzie tam pasowanie nowego klubu KOBIECEGO KURY de'Roker fajna muza i miła atmosferka sie rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na wekend dajemy na STEPNICE

a za tydzien 24-26 do KOłOBRZEGU do OUTLAWS,bedzie tam pasowanie nowego klubu KOBIECEGO KURY de'Roker fajna muza i miła atmosferka sie rozumie

 

juz powtocilismy ,było super jak zawsze

TERAZ ZA TYDZIEN KOłOBRZEG :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A TERAZ NOWE INFO

ZA TYDZIEN TJ. 31-2 ZLOT W ZłOCIENCU

7-9ZLOT W ZIELONEJ GORZE

A

 

tak to prawda!!!!!!14-16 WRZESNIA

JEST TO ZLOT NAD JEZ.PRZYBIERNOWSKIM

planuje sie zlot w tonacji jak POPRZEDNIOsmiley

BEDZIE :

-MUZYKA Z PłYTY(balety do rana)-mozna zapodac własne propozycje

-PLANUJE SIE KARAOKE

-KONKURSY ZLOTOWE

-POLE NAMIOTOWE

-OGNISKO

-JEDZENIE Z GRILA I BAROWE ATRAKCJE ha ha

-PARADA SOBOTNIA NA PRZYBIERNOW

-pasowanie nowych kureksmiley O ILE SA JAKIES CHETNEsmiley

-LOSOWANIE MOTOCYKLA

-koszulki zlotowe do nabycia w barze po 10zł

CZEKAMY NA PROPOZYCJE W SPRAWIE UROZMAICENIA ZLOLTU POD TEL.0502562349-STASIU

zaprasza sie wszystkie kluby i grupy motocyklowe

TEMAT ROZWOJOWY :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNIA 8 WRZESNIA w Mielenku Drawskim ODBEDZIE SIE IMPREZA ''U SOłTYSOWEJ''

 

poleca sie godz 14-15 msza swieta w kosciele

od godz15.30-zabawa WIEJSKA

GROCHOWKA,OGORKI MAłOSOLNE,PLACKIZIEMNIACZANE,WYPIEKI GOSPODYN WIEJSKICH

 

pole biwakowe,miejsce hotelowe,konkursy igry

wystep zespołuspiewaczego''POMORZANKI''zSULISZEWA

Tego -koncert rockowy

 

to wszystko za przysłowiowa złotowke

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga najnowsze wiesci!!!!14-16 WRZESNIA2007 :P

 

okazało sie ze klub de'Roker chciałby zaprosic w swoim imieniu na pieczonego prosiaka w zwiazku z okazyjnym

ZAKONCZENIEM SEZONU PRZEZ KLUB

 

tak wiec zakonczenie sezonu i zlot Kur bedzie razem w PRZYBIERNOWIE

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DNIA 6.10.2007 ODBEDZIE SIE RAJD ''PEKNIETEJ GUMY''

START GODZ 11 Z MOTOKLINIKI UL.WADOWICKA 2

A OTO CO NAPISAł ORGANIZATOR REDU;;

 

 

teraz kolchozy sie postaraly ,ze nie bedzie policji etc,rajd jest full legal.marszalek woj zach.pomorskiego objął patronatem impreze i bedzie tez na niej wreczac nagrody,ktore ufundowal. naprawde to co bylo wiosna a to co bedzie teraz to niebo a ziemia,naprawde kogo nie bedzie bedzie zalowal

 

szykuje sie naprawde piekna impreza byle pogoda dopisala

 

wpisowe jak zwykle symboliczne

 

atrakcji 3 razy wiecej niz ostatnio

 

wiecej nie pisze bo inaczej nie bedzie

 

niespodzianek,jednym slowem WARTO BYĆ

MYSLE ZE NALEZY DAC IM SZANSE I TAM BYC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A DNIA 6.10.2007 ODBEDZIE SIE RAJD ''PEKNIETEJ GUMY''

START GODZ 11 Z MOTOKLINIKI UL.WADOWICKA 2

A OTO CO NAPISAł ORGANIZATOR REDU;;

teraz kolchozy sie postaraly ,ze nie bedzie policji etc,rajd jest full legal.marszalek woj zach.pomorskiego objął patronatem impreze i bedzie tez na niej wreczac nagrody,ktore ufundowal. naprawde to co bylo wiosna a to co bedzie teraz to niebo a ziemia,naprawde kogo nie bedzie bedzie zalowal

 

szykuje sie naprawde piekna impreza byle pogoda dopisala

 

wpisowe jak zwykle symboliczne

 

atrakcji 3 razy wiecej niz ostatnio

 

wiecej nie pisze bo inaczej nie bedzie

 

niespodzianek,jednym slowem WARTO BYĆ

MYSLE ZE NALEZY DAC IM SZANSE I TAM BYC!

 

fajno było zdjecia z imprezki

http://picasaweb.google.pl/derokergeneral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja się grzecznie z Wami przywitam!!

Cześć!!

To ja ten sam wkurwiający MAVERICK!!

Mam nadzieję, że "TWARDOGŁOWI" się cieszą, że spierd... forum motocyklistyzachodniopomorskiego. Nie wszyscy są jednak tacy sami i nie myślą tak samo. Jak się okazało, ciśnienie wzięło górę. Duch minionej epoki zwyciężył z ideą, na którą się powoływałem zapraszając nawych użytkowników do tamtego forum... wolność słowa, żadnych uprzedzeń, bez znaczenia na czym jeździsz, czy jeździsz, ile masz kasy... wszystko pstryk i pa,pa...

Oczywiście większość na tamtym forum stanowią normalni, znający swoją wartość bez wymuszania obrzydliwych zachwytów co do swojej osoby, nie zakompleksieni ludzie, ale cóż, forum jest prywatne i właściciel robi co chce... :flesje:

 

Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy jeszcze wiele przyjemnych chwil. Zapraszam i obiecuję być milszy (żartowałem oczywiście) :)

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się grzecznie z Wami przywitam!!

Cześć!!

To ja ten sam wkurwiający MAVERICK!!

Mam nadzieję, że "TWARDOGŁOWI" się cieszą, że spierd... forum motocyklistyzachodniopomorskiego. Nie wszyscy są jednak tacy sami i nie myślą tak samo. Jak się okazało, ciśnienie wzięło górę. Duch minionej epoki zwyciężył z ideą, na którą się powoływałem zapraszając nawych użytkowników do tamtego forum... wolność słowa, żadnych uprzedzeń, bez znaczenia na czym jeździsz, czy jeździsz, ile masz kasy... wszystko pstryk i pa,pa... Oczywiście większość na tamtym forum stanowią normalni ludzie, ale cóż, forum jest prywatne i właściciel robi co chce... :banghead:

 

:

WITAM MAV TEŻ H.J KŁADĘ NA MZ WIDZĘ TAM SĄ SAME PAŁY ORZEŁKOWE I NIIE H..E MZ STAŁO SIĘ FORUM PEDALSKIE H.J Z NIMI MOC JEST Z NAMI :) :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem niepokorni,

mnie tez wkurwi.l.o na maxa ,to co sie stalo z forum MZ , chyba z 5 razy w postach i shoutboxie prosilem o wyjasnienie co sie stalo z mavem , odpowiedzi zero.Wojtek napisz czy chociaz Cie ostrzegli , czy od razu won?

Kilka osob zachowalo sie ok. i wyrazili swoje oburzenie , ale reszta ? no coz no comments.Moze to ja zle pojmuje istote takiego forum,ale ciesze sie , ze tu jestescie koledzy i pewnie znajda sie "zaniedlugo" kolezanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem niepokorni,

mnie tez wkurwi.l.o na maxa ,to co sie stalo z forum MZ , chyba z 5 razy w postach i shoutboxie prosilem o wyjasnienie co sie stalo z mavem , odpowiedzi zero.Wojtek napisz czy chociaz Cie ostrzegli , czy od razu won?

Kilka osob zachowalo sie ok. i wyrazili swoje oburzenie , ale reszta ? no coz no comments.Moze to ja zle pojmuje istote takiego forum,ale ciesze sie , ze tu jestescie koledzy i pewnie znajda sie "zaniedlugo" kolezanki.

one juz tu sa wiec bedzie fajnie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...