Skocz do zawartości

KTM 525sx


Rekomendowane odpowiedzi

Ehh ja proponowal bym sie przejechac tym KTM na torze i zobaczyc jak to jest bo znam kolesie ktory z CR 125 przesiadl sie bodajze na WR 450 i po dwoch tygodniach ja sprzedal bo byla za mocna a na poczatku wydawalo mu sie ze wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja proponowal bym sie przejechac tym KTM na torze i zobaczyc jak to jest bo znam kolesie ktory z CR 125 przesiadl sie bodajze na WR 450 i po dwoch tygodniach ja sprzedal bo byla za mocna a na poczatku wydawalo mu sie ze wszystko jest ok :flesje:

 

jezdzilem juz na 450 crossach na yz i sx wiec wiem co takie sprzety potrafia na torze :) jesli mozna wiedziec ile dales za swojego KTMA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotych co maja -mieli doczynienia z525 04

czy lecial wam tez olej z odpowietrznikow w silniku

u mnie po dluzszej jezdzie silnik jest dosc mocno

obrzygany utrzymuje stan oleju na poziomie 1/1 lub 3/4 oczka

probowalem 1/2 ale oczko szybko staje sie puste

moto oleju nie ciagnie bo nawet zimny nie zakopci

a innych wyciekow nie zauwarzylem

na razie radze sobie dolewajac 100-150ml oleju kiedy oczko

pokazuje ponizej1/2 stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotych co maja -mieli doczynienia z525 04

czy lecial wam tez olej z odpowietrznikow w silniku

u mnie po dluzszej jezdzie silnik jest dosc mocno

obrzygany utrzymuje stan oleju na poziomie 1/1 lub 3/4 oczka

probowalem 1/2 ale oczko szybko staje sie puste

moto oleju nie ciagnie bo nawet zimny nie zakopci

a innych wyciekow nie zauwarzylem

na razie radze sobie dolewajac 100-150ml oleju kiedy oczko

pokazuje ponizej1/2 stanu

 

Zadzwon pod ten nr 012 6384837 to nr do mechanika (do serwisu) który zajmuje sie tylko KTM od baaardzo dawna (podobno ponad 20 lat) u generalnego przedstawiciela. On zna te wszystkie motocykle na pamięć i z pewnoscia powie Ci czy to jest prawidłowe zjawisko czy nie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zadzwon pod ten nr 012 6384837 to nr do mechanika (do serwisu) który zajmuje sie tylko KTM od baaardzo dawna (podobno ponad 20 lat) u generalnego przedstawiciela. On zna te wszystkie motocykle na pamięć i z pewnoscia powie Ci czy to jest prawidłowe zjawisko czy nie.

 

 

Witaj też mam taką zabaweczkę jak ty i niestety tak jak ty borykam się z podobnym problemem tylko, że w moim przypadku olej wycieka z odmy przy odpalaniu. Podczas pracy silnika nic nie wycieka. Minęło już trochę czasu od kiedy pytałeś, więc napewno teraz już wiesz o co z tym chodzi.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...