Skocz do zawartości

Szrot motocyklowy ?


Rekomendowane odpowiedzi

To nie powinien być akumulator bo mam nowy i to o większej pojemności a wymieniałem własnie z tego powodu (jest jeszcze na gwarancji, ale co powiedzieć ???). Tak samo bylo na starym. Tagże to nie powinna być wina akumulatora. Jeździłem po kilkiu dobrych elektrykach i każdy mówił że wesszystko jest okey i że nawet ładowanie na niskich obrotach na świetle jest :roll: No i nie wiem. Ale jeśli co tydzeń czy dwa podładuje sobie akumulator to wszystkjo wporzo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest zapłon prosto z prądnicy i silnik może chodzić bez akumulatora, chociaz nie do końca - bo mam elektronicznie sterowany zawór wydechowy, który jak zdechnie aku to głupieje - tzn. nie ma siły regulować. A co do jazdy bez świateł itd. to nie bardzo mam gdzie - bo moje moto na polne drogi kiepsko się nadaje (mam za nisko wydech na takie zabawy), a na ulicy muszę (i wolę) jeździć ze światłem - a aku starcza na jakieś 20-30 minut jazdy - używając kierunków itd - tyle że zawór wydechowy nie działa, ciągnie mnóstwo oleju do mieszanki - kopci jak trabant itd.

 

Poza tym teraz to juz dupa zbita, bo zawziąłem się że naprawię sobie uzwojenie magneta i... teraz mam je w kilku częściach i nie ma możliwośći żeby moto odpaliło :P

Nie udało się - elektryk miał racje że jest to nienaprawialne :P

Teraz czekam na "nowe" uzwojenie to wtedy zacznę szaleć :D Może już niedługo... a sezon ucieka.. :cry:

 

 

A wracając do tematu, to moja rodzinka we Włoszech ne może znaleźć szrotu motocyklowego - moze źle szukają.... a może nie ma (wątpię)

Może jak pojadę do nich to znajdę i sobie dokupię parę "gadżetów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loony

 

Przewiniecie cewki to bardzo prosta naprawa.

Kazdy elektryk motocyklowy powinien Ci to zrobic.

W SM oglaszal sie nawet jeden jakis czas temu.

 

A nie wiesz ile PLN może sobie zażyczyć ktoś za taką usługe :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nie ma porównania z zakupem nowej, raczej nie powinno przekroczyć 100złdla przecietnej 125tki). I nie koniecznie przewijana cewka musi być gorsza od nowej, spokojnie może dawać większy prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...