Skocz do zawartości

Motocykliści z Włocławka


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze coraz więcej ludzi jeździ w Włocławku motocyklami :icon_biggrin: , ale cieczko jest nam jakoś się zgrać i spotkać, pogadać wiec może na forum uda nam się jakoś ustalić miejsce spotkań. Co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESTAURACJA "BIKERS CHOICE" W KLETNIE

IDEALNE MIEJSCE NA NASZE SPOTKANIA SUPER KLIMAT DOBRA MUZA ŻARCIE JAK U MAMY :clap:

MOTO PARKUJESZ W ŚRODKU KNAJPY :clap: DLA ZASŁUŻONYCH PALENIE GUMY NA PARKIECIE

W OKOLICY SUPER TRASKI BLISKO DO CZECH I CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ :icon_biggrin:

BUDA MIEŚCI 130 LUDZIKÓW,OD KŁODZKA JAKIEŚ 35 KM,DOSŁOWNIE PRYSZCZ DLA WROCŁAWIAKÓW ;) ZOBACZ NAS NA WWW.shrek.pl imprezy w Kletnie 2006 :cool:

jednym słowem jesteśmy jak narkotyk :banghead: po pierwszym kusi a po drugim nie można przastać

nas odwiedzać. :clap:

więc odpalać cykle i szerokiej drogi :clap:

 

 

POZDRÓWKA :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Tomex Yamaha YBR125

Na forum jest niewielu ale na mieście w sezonie widać sporo sprzętów różnej maści plus całą zgraję skuterków. Ja śmigam sobie rekreacyjnie z dwoma moimi kumplami, tyle, że ja i jeden kumpel mamy tylko 125cc więc za szybko śmigać nie możemy :biggrin: /nie mamy szans z 500, 600, 750 i większymi/ Ale wartoby się gdzieś spotkać wiekszą grupą, wiem, że w Kruszynie na lotnisku zawsze był zloty latem. Pozdro.

 

PS. Łysy z Kletna - jadąc po drodze z Jaskini Niedźwiedziej przejeżdzałem obok tej knajpki, o której piszesz i nawet zaintrygowała mnie jej nazwa. Ale co to ma wspólnego z tutejszym tematem ? (chyba nie pomyliłeś Włocławka z Wrocławiem)

Edytowane przez Tomex Yamaha YBR125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczestniczyłem we wszystkich paradach, które organizował Motorbike jestem ciekawy czy w tym roku tez sie odbędzie.

Moglibyśmy ustalić może jakieś miejsce spotkania i wszyscy się spotkać pogadać co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

z Dannym to sie już troche znamy :biggrin:

trzeba coś zorganizować u nas w mieście!

bo jeździ nas dużo ale tylko cześć cześć i dalej!

ale na forum widze też że jest bardzo mało ludzi z Włocka

trzeba określic jakieś miejsce i godzine do spotkań gdzie jeśli ktoś może to przyjeżdża pogadać i pośmigać razem tak jak to jest np. w Płocku czy w Bydgoszczy!

Danny żałuj że nie byłeś na zlocie w Inowrocławiu- było za*eb... :icon_biggrin:

ale ja tu gadam gadam checi mam a co z tego jak od soboty wyjeżdżam na miecha :wink: i dupa nie bedzie mnie i na moto to sobie tylko popatrze ale na zdjeciu

Pzdr. :crossy:

 

P.S. ale ten tydzien jeszcze jestem we Włocku i popołudniami mam czas wiec czekam na propozycje :icon_mrgreen: !tylko żebym wiedział predzej to bede na bank!

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Tomex Yamaha YBR125

W najbliższą sobotę, 05.08.2006 r. odbędzie się IV Kujawska Parada Motocyklowa. Początek o 14.00 w Brześciu Kujawskim (msza i święcenie sprzętów), potem parada i przejazd na lotnisko do Kruszyna, gdzie będzie dalszy ciąg imprezy (od 16.00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W choceniu odbędzie się to 19-20 sierpiń nad jeziorem w choceniu ,będą różne konkurencje sprawnościowe itp:)wstęp 25zł od osoby,mozna rozbic namiot bedize tam takie jakies pole namiotowe więc paniowie odpalać sprzęty i w droge:)Pozdrawiam PS.Ja bym pojechał ale z silnikiem 50ccm to co ja mogę...sprawie sobie lepszy sprzęt i wtedy pojade...

:)

 

Sierpnia*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...