Skocz do zawartości

Wypadek śmiertelny E7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

 

Maćka(Maximusa) znam już przeszło rok... Był to mój BARDZO DOBRY znajomy...

GWARANTUJĘ Wam, iż Maciek nie należał do ludzi którzy szaleją za kółkiem jednośladu...

Jeździł Burgmanem 650(MaxiSkuter)... Człowiek spokojny i nienerwowy...

Tak jak On jeźdizł to naprawde niewielu takich ludzi znam... Człowiek o wysokich umiejętnościach...

 

GWARANTUJĘ iż mam 100% pewnośc iż to nie z Jego winy powstał wypadek... Wiem tylko tyle, iż była to czołówka... Więcej nawet się nie dowiaduję, gdyż za bardzo BOLI ta informacja...

 

Maciek w tym roku miał skończyć 40 lat... Niestety nie udalo się doczekac tej chwili...

 

To co się stało jest STRASZNE i nie podlega wątpliwością... Co innego jak wypadek ma ktoś kto swoim stylem jazdy sam naraża się na niebezpieczenstwo... A co innego kiedy jedzie ktoś taki jak maciek... Który jeździł BARDZO rozważnie... Ale niestety każdego z Nas może to dotyczyć... Niestety możemy stać na światłach i jakiś Tir może nas zmiażdżyć od tyłu... Jeżdżąc jednośladem chyba każdy sobie zdaje sprawę, iż codziennie czychają na Nas setki niebezpiecznych sytuacji i tylko od Naszej rozwagi zależy to jak dzień sie zakończy...

 

Maćkowi się niestety nie udało... WIELKA szkoda że taki człowiek odszedł z tego świata...

Wam napewno ciężko zrozumieć w 100% co czujemy(My, jego bliscy znajomi)... Jednak każdy potrafi sobie wyobrazić co by czół jakby odszedł ktoś jemu bliski...

 

Niestety życie toczy się dalej... Bez sensu ale toczy sie i będzie trzeba żyć bez spotkań i rozmów z Maćkiem... Mi osobiście BARDZO będzie go brakowało...

 

Pozdrawiam... Kuba :icon_mrgreen:

Jezeli ktos chce zapalic swieczke w miejscu wypadku prosze dzwonic albo pisac do Nowego 011.........bylismy tam moze 10-15 min zaraz po wypadku...tak jak napisał Nowy S Z O K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POgrzeb MAXIMUSA odbędzie się w piątek 7-go lipca o godzine 14:00 w kościele Św. Józefa w Pruszkowie przy ul. Helenowskiej 3

 

Mapka dojazdu:

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr....x=0&image2.y=0

 

Żegnamy Przyjaciela

 

P.s. Rodzina zmarłego zgodziła się na udział jednośladów w pogrzebie. Będzie żałobna parada.

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co innego kiedy jedzie ktoś taki jak maciek... Który jeździł BARDZO rozważnie... Ale niestety każdego z Nas może to dotyczyć...
Łączę się w żalu ze Wszystkimi bliskimi Maćka.

Z założenia staram się nie wypowiadać w topikach, gdzie w grę wchodzi tragedia i ludzka śmierć. Ale ten poruszył mnie wyjątkowo. Mocno wpłynął na moją wyobraźnie. Uważam, że śmierć Tego Wspaniałego Kolegi /osobiście Go nie znałem/ powinna dać wiedzę i ostrzeżenie innym i tylko z tego powodu proszę o podanie powodów z jakich doszło do wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna chciała kogoś wyprzedzić i wyskoczyła Maximusowi na jego pas na czołowe. Śledztwo prowadzi prokuratura, a policja jest odsunięta, bo kierowcą Laguny był policjant.

 

Są to wieści nieoficjalne. Będzie można coś pewnego napisać po zamknięciu postępowania.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...