Skocz do zawartości

ROMET 50S1 3 biegowy


Snajper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak nie można ich przeciążać... ale wiesz, moj jest super wyjeżdzam z podwórka mam już 3!!! nie dlatego że nie chce ich przeciążać, tylko dlatego że mój szybko wkręca się w obroty i trzeba zmieniać bieg na wyższy... na 2 prawie wcale nie jeżdze... na początku jak go miałem to też mi wyskakiwały, ale póżniej kolega tak mi sztywno silnik złożył że szok... tylko teraz się rozregulowały i stoji... silnik bardzo mocny nie wiem czy nie najmocniejszy z wszystkich rometów!!! chociaż silniki od jawki 50 są szybsze mają 3 pierścienie na tłoku... ale te jawki są bardzo awaryjne i często się psują...

Jakie masz zembatki? U mnie jest 13/35 - szybszego przełożenia się już nie da. Niby można dać 25 do tyłu (od dryny), ale wtedy już nie pociągnie, albo rozwali gniazdo łożyska wałka zdawczego. Biegi się przez to wydłużyły, co mi bardzo odpowiada :icon_mrgreen:

Ma jeszcze widelec od simsona, tylne amortyzatory od jakiejś shlki, miekki jak gąbka :buttrock: Dziadek się nim wozi po zakupy na działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi byc dobre.... to zawieszenie.... ale lepjej jak jest sztywne.... wtedy dopiero można jezdzić, ale oczywiście dołki potrafią byc bardzo nieprzyjemne... i jak sztywne to bez przesady.... ale to oczywiście co sie komu podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi byc dobre.... to zawieszenie.... ale lepjej jak jest sztywne.... wtedy dopiero można jezdzić, ale oczywiście dołki potrafią byc bardzo nieprzyjemne... i jak sztywne to bez przesady.... ale to oczywiście co sie komu podoba...

Do zakręcania w miejscu przy 30km/h to mam CB50 :cool: A dziadkowi pasi taka podusia pod tyłkiem, może w zakrętach średnio się prowadzi (Romet jest bardzo wysoki), ale nie narzeka. Do sklepu i do rodziny mu się tym idealnie jeździ :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem komarka 2 i dostalem silnik od rometa 3 biegowy silnik poprostu zyleta 3 lata jezdzilem komarkiem z tyym silnikiem i jedynie co sie stalo 3 nie chciala mi wchodzic wyregulowalem i nadal jezdzilem sprzedalem go za 150 z papierami i tym silnikiem zyletom kumpel jezdzi nadal bez zadnej awari juz 2 lata

zadne komarki, romety nie mogly mnie dogonic predkosc jaka uzyskiwal to okolo 55-60 z przelozeniami na predkosc

nawet raz sie scigalem nim z simsonem to na przyspieszenie rowno jechalem ale na predkosc mnie odstawil ehhh pamietam to jak dzis:D

 

no ale na tym silniku mojego wojka ojciec jezdzil a wiecie jak dziadki jezdza zapna ostani bieg, malutko gazu i tyrkocza ale silnik zyleta zero problemow

 

to nie bedzie zmieniacz biegow tylko regulacja biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...