Skocz do zawartości

Moja Honda MBX co o niej sądzicie????


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh mbx pierwszy pojazd z 2 kołami na którym można było pośmiagać po drodze normalnej... mój był po 2 szlifach i nie udało mi sie go doprowadzić do takiego stanu jak kolega (za co gratuluje) , strasznie drogie części... za cały motor poszło 1000 pln a wygary i owiewka kosztowały 1500 :-p.

 

pozdrawiam i abyś nawijał jak najwięcej kilosów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys bardzo chcialem miec MBXa, szczegolnie po tym jak ogladanlem go na pewnej stronie (bialy mbx "odrestaurowany" od totalnego zloma - polska strona) ale nistety sie nie udalo... Twoj MBX jest bardzo ladny - podoba mi sie kierownica no i kolorek w deche (moje ulubione kolory na moto to czerwony i czarny). nie obrazisz sie napeno jak powiem co mnie razi - naklejki. ta na baku jest stanowczo za duza a ta na boczku zbedna. lepiej by to wygladalo gdyby ta z boczku byla na baku i to wszystko.

ogolnie moto odstawiles na 5. pozostalo jeszcze kupno prawego lusterka ;-)

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mają sie już czego czepiać. Poprostu z taką lampa wychodził i nic na to nie poradze. NIe chce zakladać owiewki ufo czy podobnej do niej bo to jeszcze gorzej wygląda niz seryjna poza tym wszyscy je mają i jeszcze jak ktoś załozy to pisze przerobiony na streeta itd. Nie chce nalezeć do tych osób. POzza tym uwazam że orginalna owiewka nie wyglada wcale źle.

 

nie obrazisz sie napeno jak powiem co mnie razi - naklejki. ta na baku jest stanowczo za duza a ta na boczku zbedna. lepiej by to wygladalo gdyby ta z boczku byla na baku i to wszystko.

ogolnie moto odstawiles na 5. pozostalo jeszcze kupno prawego lusterka ;-)

 

Pozdrawiam

Maciek

 

Tak naprawde miałem zamówina na niegoa całą grafike ale ja przyszła to była okropna nie tak ja chciałem chociaż wysyłałem zdjecia osobie która ja robiła jaka ma być. Postanowiłem ją nie nakleać ale goły motor też zbyt pieknie nie wyglondał dlatego przylepiłem te ale po pewnym czasie tez uznałem że to był nienajlepsza decyzja. Lusterek musze kupic cały komplet tylko jak narzie nie spotkałem żadnych które mi sie podobają i jeszcze musze obszyc siedzenie bo jest popękanet tylko z tym może być mały probłem bo u mnie w okolicy nie ma zadnego tapicera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wechikół?? Takim czyms sie jeżdziło w latach 80 a nie teraz. Człowieku kup juz lepiej sobie komara

 

każdy kupuje to , na co go stać i na czym chce jeździć, wiec twój głupi tekst był nie na miejscu.

 

gratuluje, ale też ważne żęby to tobie sie najbardziej podobało.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wechikół?? Takim czyms sie jeżdziło w latach 80 a nie teraz. Człowieku kup juz lepiej sobie komara <LOL>
zal mi Cie gosciu, jestes na odszczal na tym 4um bo zaczynasz nie bardzo. zainwestuj w slowniki ortograficzny i poprawnej polszczyzny.

p.s. pewnie prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys chcialem bardzo takiego mbxa :D potem to sie przerzucilo na nsr 50ccm ale mbx kiedys mi sie bardzo podobal :buttrock: Twoj ladnie odremontowany a co do przedniej owiewki... ja uwazam ze w wielu przypadkach oryginalne jest na wage zlota i szkoda psuc nawet jezeli nie wyglada jak mega modny strit z owiewka za 70zl. Gratuluje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...