Skocz do zawartości

troche o oktanach


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie średnio wychodzi tak ok 5 na 100 km oczywiście to zależy w jakim terenie jeżdżę w danym dniu,ciężko jest tak dokładnie określić.Pojemność zbiornika wynosi 10 l.Generalnie co jazde dolewam benzyny do baku aby mieć pewność że mi jej nie zabraknie :D

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali 5- 7 na 100

bak 10 litrow

 

kolo 200 km na baku, na godziny nie ma sensu bo jeździ sie rozna predkoscia i czasem w ciagu godziny spali tyle a innym razem wiecej i mozesz sie przejchac :D

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 do 7-8(niektórzy nawet mówią że 11l)..2T żre tak, że aż się jeździć odechciewa.Jak pomyśle ile już wydałem na paliwo to mnie głowa boli.No ale cóż!Nie wszystkie przyjemności sa za free!Ale jak sie coś kocha to się poświęca!

EDIT: Aha..bak to chyba 8 litrów mieści(nie wiem dokłądnie bo zawsze leje po 5-6)

pozdro

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 do 7-8(niektórzy nawet mówią że 11l)..2T żre tak, że aż się jeździć odechciewa.Jak pomyśle ile już wydałem na paliwo to mnie głowa boli.No ale cóż!Nie wszystkie przyjemności sa za free!Ale jak sie coś kocha to się poświęca!

 

pozdro

 

 

DT 50 pali 11 litrow ? heh to chyba jakas zajechana czy cos ? :D

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 50 pali 11 litrow ? heh to chyba jakas zajechana czy cos ? :D

 

DT 80 LC 2 !!weź czytaj dokładniej!

nowy tłok,wszystko jak w zegarku!!Zależy jak sie jeździ..na tej yamaszce też można ciekawe i niebezpieczne rzeczy wyczyniać!!!"DT 80 LC 2 znaczy wiecej w rękach profesjonalisty niż wr 426 w rękach partacza"!!!!!!!!!!!!!!!!--(ktoś kiedys cos podobnego napisal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 80 LC 2 !!weź czytaj dokładniej!

nowy tłok,wszystko jak w zegarku!!Zależy jak sie jeździ..na tej yamaszce też można ciekawe i niebezpieczne rzeczy wyczyniać!!!"DT 80 LC 2 znaczy wiecej w rękach profesjonalisty niż wr 426 w rękach partacza"!!!!!!!!!!!!!!!!--(ktoś kiedys cos podobnego napisal)

non ie wiem te przednie lagi tylnia zawiecha + tarcze hamulocwe nie wygladaja na takie na, ktorych mozna cos wyczyniac :D, ale kazdy chwali swoje, pozdro.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze hamulocwe

to niech nam ekspert od hamulcy powie co jest nie tak z ta tarcza

Wracajac do tematu moja YZ 250 rocznik 2000 spala kolo 12 litrow mieszanki przy katowaniu a tak normalnie zamykam sie w granicach 10 litrow

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech nam ekspert od hamulcy powie co jest nie tak z ta tarcza

Wracajac do tematu moja YZ 250 rocznik 2000 spala kolo 12 litrow mieszanki przy katowaniu a tak normalnie zamykam sie w granicach 10 litrow

 

 

poprostu moto nie jest do "wyczynowej" jazdy, a hamulce maja za mala srednice

 

zoabcz na lagi -

 

http://w1.bikepics.com/pics/2006/03/31/bik...552953-full.jpg

 

czy ta sa lagi do "wyczyniania" ? nie mowiac nic o tylnim , mialem cos podobnego DT 50 z 2003 i dt 125 po jeździe na 1 kole - po 4 razach lagi sie wygiely i nie szlo wymienic simeringow, jak jeźdizles na kole to wes rozbiesz lagi bo tak tego nie zobaczysz :D

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejść z tematu w sprawach enduro/cross to nie da sie chyba uniknąć bo zawsze "wyskoczy"coś innego :D ja to mam bak ok 11litrów i zawsze kupuje cały kanister 20l rozrabiam sobie calosc z olejem ładnie pięknie i tak jeżdze i dolewam....na tydzień wystarczy :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...