Skocz do zawartości

odebrałem dziś prawko i dowód rejestracyjny_pierwszy dzień legalnego śmigania:D


davgor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnij powiedzieć plecaczkowi, że to Ty jesteś kierowcą i przy zatrzymaniach moto, Ty wyciągasz nogi do ziemi.

Wiele razy już bym zaliczył glebę parkingową przez takich pasażerów.

To samo ze zsiadaniem. Ostrożnie i starać się jak najmniej przeciążać moto w jedną stronę.

Powodzenia

 

Swieta racja. Moj plecak na skuter jest ciezszy ode mnie i przy dojezdzaniu do swiatel zaczal wyciagac nogi i sie wiercic....strasznie wkurzajace...bo nie dosc ze skuter lekki i nie latwo zapaopwac nad nim z plecakiem z tylu to jeszcvze takie numery. Tak w ogole to rowniez doradzam na poczatku jazde bez plecaczkow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!!! Prawka, odboru dokumentów, a przedewszytskim Hondzinki, zapewne przepięknej :D

 

 

czołem!

hondzina wielce poczciwą jest i oczywiście najpiękniejszą ze wszystkich!,

dzisiaj zaplecakowałem młodszego brata i z wolna potoczyłem się z 15 km, rozbijając czasem gromadkę komarów kaskiem. 70-80 km/h za miastem w zupełności mi wystarcza. zresztą przy większej prędkości mimo szyby jakoś zawiewa..

Zdziwił mnie fakt, iż puszkarz(stałem na drodze podporządkowanej, on i ja skręt w lewo) zatrzymał się i pomachał ręką żebym przejechał pierwszy. Zwykle spotyka się raczej wymuszenia na co jestem uczulony po lekturze forum.

Poza tym od 6 lat przemierzam nasz kraj(i inne)samochodem więc obycie z ruchem mam. Ale fakt faktem na moto jakoś inaczej się odczuwa drogowy klimat :P

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...