Skocz do zawartości

Yamaha YX 600 Radian


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz .... Jaki handlarz będzie wkładał kase w konia :D.XJ jest sprowadzona.Z tego co doszliśmy to jakiś niemiec lata temu położył konia i zgiął lagi (właśnie takie sztywne przody są w starych koniach :P ).Postawił moto i tak stało przez lata.Naprawde myśle,że warto.Koszt napraw i uzupełnień braków szacowany na 1200-1500zł.

 

A co do Radiana.Widzisz,że jest masa roboty przy nim :D.Same zawory i uszczelki to już ok 600zł.A gdzie kosz sprzęgłowy i nie daj boże padnięte panewki ?

Do tego zestaw napędowy ok 400zł.Komplet laczków wiecie ile kosztuje.Klocki też.Jak doliczyć do tych 5200 za konia to wyjdzie ładna sumka.

 

 

 

P.S.Sprzedający XJ nic nie mówił.W komisie też sie nie przyjrzeli,że skrzywiona.Przejechałem sie nią i stwierdziłem,że coś ją znosi na lewo.Na następne oględziny zabrałem mechanika i potwierdził moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radian ma to cos...ale ja bralbym xjte.moze gdyby byl w lepszym stanie to na 100%radian.

pees:zeby nie byla rama j*b...ta ,bo wtedy kicha!

moze poszukaj czegos co lata prosto?

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Radian mi sie spodobał.Faktycznie ma ten koń styl.Ale uważam,że za dużo babraniny w silniku jest.Jak sie okaże,że silnik wymaga kapitalki to co ja zrobie?

A w XJ przód można zrobić a w krzywą rame nie bardzo chce mi sie wierzyć.Szkoda mi troszke 250zł za sprawdzanie laserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tfu tfu bedzie krzywa ? :D

to pozniej wyplacisz ho ho za nowa rame [jesli ja dostaniesz] :P

pees:a moze MAXIM X 700??? :D

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na rynku jest tylko krzywa XJ i grzchoczący Radian :D ?

Chyba Kermadec ograniczyłeś się do poszukiwani motocykla tylko i wyłacznie na terenie Szczecina ?

 

Cieżko trafić w miarę dobry motocykl w promieniu 100-150 km, a co dopiero w samym Szczecinie ... przez rok ciężko coś trafić :D

 

Pees. W którym komisie ta krzywa XJ się znajduje :P ?

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zostaje Ci nic innego jak:

 

- kupic pierwszego lepszego złomexa :D - w Szczecinie śrubek do Motocykla nie ma, a co dopiero zlepek śrub i plasików zwany potocznie motocyklem - nie do kupienia w wersji dającej radośc :D

- poczekać na lepsze czasy i kupić nówke sztuke. Mamy w Szczecinie salon: Suzuki, Hondy, Yamahy :P

 

Całkiem blisko mamy troichę kiomisów:

- na trasie do Stargardu po lewej stronie (Kobylanka ??)

- w Barlinku

- w Gorzowie

 

Jak chcesz to moge prześwietlić interesujący Ciebie motocykl w Barlinku. (nr do chłopaków na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermadec, dziwi mni eTwoje podejście do sprawy. Naprawdę to dla Ciebi etaki problem przejechać się kawałek dalej by obejrzeć coś interesującego?

 

P.S. Maverik Stoje w miejscu na razie utknąłem i czekam na części ale jest dobrze :D (a będzie jeszcze lepiej) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Kermadec, albo kupujesz - albo chcesz tylko pogadać o nich :D

Proponowałem Ci oględzimy i sprawdzenie motocykla w Barlinku oraz Gorzowie. No ale jeśli dla Ciebie jest problemem wyjazd 80 km po wcześniej sprawdzony sprzęt to wybacz.

 

Może poszukaj na swojej ulicy moto, bo jak znajdziesz na 2gim końcu Szczecina t tez będzie duży problem :P

 

Powodzenia.

Ps. Może robimy zakłady specjalne haha. Kupi Kermadec moto :D czy nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...