Skocz do zawartości

Power Commander


Rekomendowane odpowiedzi

Temat jeden już sie przewinął na forum jednak odpowiedź (również jedna) nie rozwiała moich pytań do końca.

 

Zastanawiam sie nad zamontowaniem tego pudełeczka do Hondy VFR VTEC, czy ktoś używa takich urzadzeń, jaki będzie efekt i jak z eksploatacją, zywotnościa itp.

 

Czy przy normalnej jeździe bedzie czuć róznice podobnie jak przy hi-speedach, jak to wpłynie na na elastycznośc, ew. zużycie paliwa w różnych zakresach. Nie ukrywam, nie katuje non stop maszynki czesto jezdze w trasie i równie czesto zasuwam po mieście.

 

Odetkałem delikatnie wydech (podskoczyła delikatnie elastyczność) pomyślałem jeszcze o kompie, jednak najpierw chciałbym poznac opinie ludzi którzy zetknęli sie z takim cudem.

 

Bardzo wielkie dzięki za wszelkie opinie, porady odpowiedzi :buttrock:

Edytowane przez Bart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wiem ze w GSX 1400 spalanie sporo spada. Uklat ogolnie ceniony jakby cos bylo z nim nie tak to bysmy nie wiedzieli o jego istnieniu.

Bo przynajmniej nikt nie promuje czegos co jest bublem.

W powanych gazetach tuningowych tez nie znajdziesz strumienic czy magnetyzerow.

A DynoJety i PCry zakladaja prawie wszyscy do wyscigow na 1/4 mili

pozdro

 

Kupuj i sie chwal jak z moto po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetkałem delikatnie wydech (podskoczyła delikatnie elastyczność) pomyślałem jeszcze o kompie, jednak najpierw chciałbym poznac opinie ludzi którzy zetknęli sie z takim cudem.

 

Bardzo wielkie dzięki za wszelkie opinie, porady odpowiedzi :)

 

Witaj,

 

Jak wiesz - PC pracuje na mapach które są dedykowane dla motocykla z różnymi "wynalazkami". Zależnie od tego co masz w moto czy filtr BMC czy K&N, czy wydech yoshi,arrow czy inne cuda trzeba by było zapodać taką mapę aby dobrze oddała "stan" motocykla.

Jak się pewnie domyslasz nie jest to łatwe. W związku z tym proponuję skontaktować się z ludźmi którzy na hamowni sprawdzą Ci motocykl i dostosują mapę wtrysku do tego modelu.

Z wykresu mocy i momentu tak pokombinują dawkowaniem, że odczujesz różnicę.

Oczywiście przede wszystkim powinieneś powiedzieć im co chcesz osiągnąć. Tak więc sam najpierw musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie.

 

Powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...