Skocz do zawartości

Wyrabianie papierow


tobias1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie dziwne moze pytanie. Kupilem WSK 125, tylko ze bez papierow... Nie od pierwszego wlasciciela, nie wiem kim byl pierwotny wlasciciel, ale papierow nie ma :buttrock: Chcialbym sie dowiedziec czy mozna taka rzecz zrobic, jak wyrobic nowe. Czy moze trzeba znalesc prawnego wlasciciela motocykla i dopiero z nim pojsc?? Niedlugo bede robil prawo jazdy na motorek i chcialbym zarejestrowac ten wehikul ktory kupile, aby legalnie jezdzic juz po drogach (poki co mam i tak dobrze, bo czuyc sie jezdzic moge po lasach, polnych drogach itp, jako ze mieszkam na wsi :banghead: O wyjezdzaniu w takim stanie - bez prawka i rejestracji - na polskie drogi nie ma mowy). Wiec drodzy forumowicze prosze was o pomoc. Koszty sie nie licza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

jest mozliwośc jakoś zrobić papiery poprzez zasiedlenie sprzęta, oczywiście jezeli nie jest kradziony. Nie wiemo co dokładnie chodzi, ale jak jest zawsze giełda w łodzi to jest tam takie kolo co własnie takie sprawy załatwia. On to tłumaczyl własnie jakiemuś kolesiowi, ale sie tak bardzowe nie przysłuchiwałem. Łodź jest teraz 30czerwie 1 lipiec, jak bede jechał to wezme namiary na tego Pana.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to czyli jest taka mozliwosc zeby zrobic papiery od nowa?? Motorek nie jest na 100% kradziony. Podobno mozna wziac i sprawdzic do kogo ten motorek nalezal, znalesc chlopa i po prostu przepisac motorek. Tylko ja nie wiem czy tak po numerach ktos mi gdzies powie czyja to maszyna byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś znalazł wszystkich właścicieli po kolei to może i papiery by się znalazły. Ale nie wiem czy to w ogóle warte zachodu. Widziałem WSK 125 bez silnika z papierami chciał 170zł więc nie wiem czy się opłaca szukać wszystkich właścicieli.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś znalazł wszystkich właścicieli po kolei to może i papiery by się znalazły. Ale nie wiem czy to w ogóle warte zachodu. Widziałem WSK 125 bez silnika z papierami chciał 170zł więc nie wiem czy się opłaca szukać wszystkich właścicieli.

 

POZDRO

 

 

Jeżeli będziesz brnął przez biurokratyczne piekło od pierwszego właściciela do ostatniego to jest szansa na wyprostowanie tej sprawy. Ale mówiąc szczerze odpuścisz już po pierewszej wizycie w wydziale komunikacji-uwierz mi. Te urzędasy są nie do życia. Masz problem z papierami i to jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...