Skocz do zawartości

Conieco o tych modelach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się was zapytać co polecacie z tych modelów.Prosilbym o wypisanie jakiś danych technicznych, który jest tani w exploatacj i wasze opinie.Jednym słowem co wybrać ?

 

Oto modele.

Yamaha YZ125

Suzuki DR 125

KTM 125 EXC

Honda CR 125

Yamaha DT 125R

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz po prostu odpowiedzieć :icon_razz:?

Jesli to było to podaj mi do każdego z tych modeli linki do forum. Gdzie co i jak. A będę ci wdzięczny.Chyba że nie ma ich wcale :] albo sa ale cześciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci w kolejności które modele są tanie w eksplatacji,z wyżej wymienionych przez Ciebie.

1.Suzuki Dr 125

2.Yamaha DT 125R

3.Ktm EXC 125

4.Yamaha YZ 125,Honda Cr 125

 

Mam YZ 125 miałem CR 125 i już mi się nie chce pisać o nich,dlatego że było mnóstwo tematów o tych sprzętach.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele które podałeś strasznie sie róznią

 

Yamaha YZ125- cross ( < 40KM )

Suzuki DR 125 - enduro 4 suw ( ~12 - 15KM )

KTM 125 EXC - hard enduro ( 38 - 42KM )

Honda CR 125 - cross ( <40 KM )

Yamaha DT 125R - lajtowe enduro ( 28KM )

 

Hondą i Yamahą po ulicy nie pojezdzisz bo to crossy, a EXC ma homologacje i można go zarejstrowac ale sie za bardzo na ulice nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde Mati_Bar, jak ty na to wpadles ? Moze po przeczytaniu tego ? :

 

Bylo duzo mowy o tych motocyklach poszukaj troche a najdziesz info.
Mam YZ 125 miałem CR 125 i już mi się nie chce pisać o nich,dlatego że było mnóstwo tematów o tych sprzętach.Pzdr

 

Chyba 2 razy wystarczy napisac ? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy wszyscy lubicie sobie na wzajem dopiekac :icon_razz: Co ktoś świerzy na forum załozy jakiś temat to zostaje zjechany :buttrock: .

 

Zalezy do czego Ci jest poczebne moto bo jezeli do spokojnej jazdy po łąkach lub na pierwszy w życiu motocykl to DR 125 (według mnie poraszka) lub znana i lubianą DT bo nie są to za mocne motorki i nie wymagaja dużych nakładów finansowych ponieważ ewentualne remonty robi sie co ok 3 lata lub znacznie rzadziej. Natomiast jezeli chcesz miec moto do ostrej jazdy po lasach, polach i torach i masz ochote startowac w zawodach to którys z pozostałych motocykli z tym ze w CR i YZ tłoka trzeba wymienic kolo 2 razy w sezonie a korbe ok raz na sezon natomiast w EXC ok 1 tłok na sezon a korba na ok da sezony. Wszystko zalezy od tego ile i jak kto jezdzi. No i podstawowa kwestia czy chcesz lub musisz po aswalcie jezdzic, dojezdzac bo jesli tak to DT, DR, EXC

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gawron. Jako jeden z nielicznych ludzi napisales fajna wypowiedzieć. Dzięki i pozdro :icon_razz:

 

Dzięki gawron. Jako jeden z nielicznych ludzi napisales fajna wypowiedzieć. Dzięki i pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...