Skocz do zawartości

WSK 175 Kobuz


Gość SASIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Ja tam tez mam nowke stacyjke, ale nie jest pozbawiona wad...

Przede wszystkim kluczyk da sie wyjac w pozycjach 0 i 1, zamiast 0 i 4 i w pozycji 2 nie ma styku do pozycyjnych (tzn. trzeba sie nagimnastykowac, zeby sie zaswiecily).

 

Jesli wczesniej instalacja byla ok, to jedz zareklamowac stacyjke.

Ja mialem tylko raz takie cudo, ze mialem zaplon od pozycji 2 do 4... Okazalo sie, ze zle podpialem dwa klable w stacyjce (zdajsie 21 i 67, ale juz nie pamietam). W kazdym razie podmienilem swiatla pozycyjne za przewod od cewki, a pozycyjne sa wlasnie od 2 do 4 :).

 

Takze sprawdz dokladnie jeszcze raz ze schematem, czy wszystko dobrze podpiales i czy cos nie zwiera przy konektorkach w stacyjce. Mi raz tez zwieraly kable od lampy z kablami ze stacyjki... Wszystko dzialalo do poki nie zamknalem lampy. Spalilem 4 bezpieczniki dochodzac co jest grane :)).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj 1`y kontakt z Kobuzem mialem jakies 9 lat temu. To bylo pierwsze moto ktore nauczylo mnie jako takiej pokory. Pierwszy raz lecialem moto 100 km/h :):):):):):D. Wrazenie zaeniste, no i jeszcze te komary w zebach hie hie hie hie.

POznie bylo zjarane sprzeglo(ehh ta guma i szczeniackie zrywy :D:):D :D )

oraz wal, ktory po regeneracji nie starcza na dlugo :D

 

Wyglebilem na niej swoje, nawet raz zgubilem tlumik. W sumie nic mi sie nie stalo poza kilkoma siniakami, obtarciami, ni o kilka razy przyjaralem se lydke io wydech :(

 

Ale nie zapomne swojego pierwszego 4 biegowego moto, no i jescze teb gag :(:D:):D:):D:D:)::D silnika i uciekajaca kanapa :D:):D::):):)

to byly czasy :P:P:):P:):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...