Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad wyborem sprzęta, pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

A może by własnie taką XJ 600 ale nie diversion , tą starszą , mam taką ( na sprzedaż też jest :banghead: ) http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M219972 to link , wszystko w orginale + wszystkie niemieckie papiery . Z tego co wiem to jedyną osobą z forum która widziała mój sprzęt jest Domel. Wiec On moze mój sprzet dosc obiektywnie ocenić :icon_mrgreen: a w ogóle to miałem taki dylemat jak Ty i wtedy własnie kupiłem tą XJ , wolałem to niz Diversiona bo jest wiekszy (a a duży jestem ) no i mocniejszy (73koniki , Vmax w okolicach 200km/h) Pozdrawiam i życze udanego wyboru , a co do CB to ponoć sprzety baardzo żywotne , ale i stare , a stare to dobre jest tylko wino i skrzypce , sam chyba rozumiesz... Pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę już zakładał nowego tematu, w tym napisze. Bo jest szansa , że będe miał troszkę więcej pieniazków. Pomyślałem nad Suzuki VX800 , z tego co się dowiedziałem to wygodny i pali niedużo. Tylko teraz na przykład patrze tak na allegro roczniki 90-93, mają przebiegi 30-40-50 tysięcy. Coś mi się niezabardzo chce temu wierzyć.

A co sądzicie o tym sprzecie ogólnie? Na forum były jakieś tematy, ale już dużo zostało skasowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na przebieg, tam to nic się istotnego nie dzieje gdy chcesz kupić. Zapamiętaj go po zakupie, gdy zmienisz olej, filtry, płyny, poregulucjesz co trzeba, wtedy zacznij liczyć km. W dniu oględzin liczy sie stan i cena. VX 800 nie jest zbyt popularny z uwagi na to, że jest dziwolągiem, udana jednosta napędowa z VS 800 wraz z bezobsługowym napędem na kardan, motocykl jest długi, wąski, ma przeciętneosiągi i przeciętne hamulce, lecz może byc ciekawą opcją dla początkującego turysty.

 

Tu masz o ojcu: http://chudzikj.republika.pl/VS800.htm

A tu masz o dziecku: http://chudzikj.republika.pl/VX800.htm

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na moto jak najmniej awaryjnym, a słyszałem że VX właśnie taki jest, w dodatku jeszcze kardan.

Wcześniej miałem okazje jeździć własnie tą starą CB750 Boldor z 81 i jej osiągi spokojnie mi wystarczały. VX ma podobne, tam CB ma do 100 jakieś 4,5 sek czy cos, a VX 5,2sek czy cos. V-max motocykla już nie jest dla mnie tak ważny jak przyspieszenie. A z tego co pamiętam to VX ma koło 180km/h.

 

DZIADU - dzięki serdeczne za linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...