Skocz do zawartości

problem z wiatraczkiem na chlodnicy


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli nie masz kasy na nowy czujnik to zrob se manualny wlacznik na kierownicy, czyli przelacznik ktory zalancza mase pod ten kabelek co dochodzi do czujnika.

jak nie masz kasy na czujnik to sprzedaj motor a nie poprawiasz fabrykę, sorry za uszczypliwość ale takie jest moje zdanie

 

chociaz ten wiatraczek i tak mi nie jest potrzebny

 

no to go wymontuj zawsze będziesz miał lżejsze moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz kasy na czujnik to sprzedaj motor a nie poprawiasz fabrykę, sorry za uszczypliwość ale takie jest moje zdanie

 

no to go wymontuj zawsze będziesz miał lżejsze moto :banghead:

 

nie denerwuj sie tak Bartusdr.. nie kazdy trzaska forsa na lewo i prawo tak jak Ty..

na liscie moich wydatkow pierwsze miejsce ma odpowiedni stroj, rejestracja.. a taka pierdola jak wiatraczek to zostawie sobie na koncu.. co wcale nie znaczy ze nigdy tego nie naprawie, bo nienawidze prowizorki w motocyklach..

zrozum tez ze nie kazdego stac zeby od razu wszystko miec, do pewnych spraw dochodzi sie stopniowo..

 

"jak nie masz kasy na czujnik to sprzedaj motor" :banghead: :icon_mrgreen: :icon_eek: :wink:

a jak np bys budowal dom i by ci z jakichs przyczyn zabraklo na zalanie stropu to co? sprzedalbys go i poczekal az uzbierasz kase na wszystko? troche wyrozumialosci stary i mniej dzieciniady

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może widocznie mamy rózne podejścia :icon_mrgreen: ja jak muszę coś kupić i nie mam na to kasy to odstawaim moto na stojak i oszczędzam w ten sposób na paliwie i nie jeżdżę dopuki nie kupię danej części, no ale to jest moje podejście :banghead:

 

no fakt roszę przesadziłem z tym "sprzedaj motor" wybacz :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ja nie z tych co sie obrazaja :banghead:

jak bede po sesji to sprawdze czy czujnik dziala na goraca wode, pomierze opory.. bo slyszalem ze wiatrak sie zalacza dopiero jak wskazowka wejdzie na czerwone pole

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zle slyszales, wiatrak odpala sie mniej wiecej troszke za polowa skali

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...