Skocz do zawartości

Woodstock 2006


ZlotiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde , zapomniałem , Ty jestes przeciez ze szczecina , czyli w ogóle inny kierunek , ja od południa , Ty od północy :) Pozdrawiam !!! XV 750 , hmm to juz wiem czemu głośny , ale czemu zaraz brzydal... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde , zapomniałem , Ty jestes przeciez ze szczecina , czyli w ogóle inny kierunek , ja od południa , Ty od północy :) Pozdrawiam !!! XV 750 , hmm to juz wiem czemu głośny , ale czemu zaraz brzydal... ;)

 

zobaczysz sie przekonasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy - ja na jawie 350 i kumpel na fazerze. Wyjeżdzamy z Krakowa przed południem. Do zobaczenia na miejscu ;) Jak zobaczycie zielono-czrną jawe na krakowskich blachach to napewno moja ;)

:icon_rolleyes: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Edytowane przez Rozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy - ja na jawie 350 i kumpel na fazerze. Wyjeżdzamy z Krakowa przed południem. Do zobaczenia na miejscu ;) Jak zobaczycie zielono-czrną jawe na krakowskich blachach to napewno moja :icon_razz:

:icon_mrgreen: :icon_razz: ;)

Albo Fazera :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołraaaaajt chooopaki , to sie napijemy pifffffffaa :) hahaha (ale pojechałem - jak 14stolatka haha) do zobaczenia na woodstocku , krainie piwem i winem płynącej ;)

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołraaaaajt chooopaki , to sie napijemy pifffffffaa :) hahaha (ale pojechałem - jak 14stolatka haha) do zobaczenia na woodstocku , krainie piwem i winem płynącej :wink:

 

 

moze dajcie jakiś namiar an siebie siorbniemy razem ;)

 

albo szukajcie granatowego XV baardzo głosnego an szczecinśkich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , tzn nas bedzie z forum aż 4 , czyli 2 panowie od Smoka Wawelskiego , 1 ze Szczecina no i "Jo" z zadupia , jak coś to bede na XJ 600 tej co w avatarze a kumpel na czarnej XJ 550 , tabl. rej. zaczynające sie na FWS C... bo Wasze to z tego co sie orientuje to 2x KR... i 1x ZS... . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , tzn nas bedzie z forum aż 4 , czyli 2 panowie od Smoka Wawelskiego , 1 ze Szczecina no i "Jo" z zadupia , jak coś to bede na XJ 600 tej co w avatarze a kumpel na czarnej XJ 550 , tabl. rej. zaczynające sie na FWS C... bo Wasze to z tego co sie orientuje to 2x KR... i 1x ZS... . Pozdrawiam .

 

 

 

jak zobaczycie olesia w Koszulce

TEAM

666

SATAN

 

to nie kto inny tylko ja bede:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie pierwszy rok od 1998 jak nie pojade na przystanek i mimo że od wyprowadzki przystanku z Żar klimat sie pogorszył przynajmniej o połowe to i tak zazdroszcze wam jak diabli. ;)

wypijta piwko w mojej intecji ;)

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok MARCYĆ , ja wypijem ... ;) a czemu nie jedziesz ?? Postaram sie porobić troche fotek z tej "wsi motocyklowej" co to sie na nią wybieramy :cool: wiec podaj ktoś jakis portal gdzie mozna bedzie te fotki powrzucać za free , interesuje mnie jakas stronka polska. Pozdrawiam , juz kilka godz. dzieli mnie od wyjazdu , siedze przed kompem bo i tak nie zasne , juz tak mam przed kazdym jednym wyjazdem .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...