Skocz do zawartości

No to muszę się pochwalić swoim nowym zakupem:)


Rekomendowane odpowiedzi

Na temat 9 pisze to czego dowiedzialem sie na forach , tym bardziej ze o 6 wszystko sie potwierdzilo , mniejsza o to. Ja za ssie tak nie obawiam tego spalania poniewaz najlepiej sie czuje przy predkosciach rzedu 120-130 :banghead: i to niezalezy od sprzetu. Przy 180 za szybko mi paski na jezdi uciekaja ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może palić więcej niż 6,5L na 100km. Spróbuj na autostradzie dać w palnik na maxa czyli 180-210km/h, oczywiście bez kufrów ;) i zobaczysz ile spali, może nie 10L, do tego potrzebny silny boczny wiatr, ale do 9L dojdzie. Jak sam piszesz nie próbowałeś badań w tym zakresie szybkości więc na razie to tylko teoretyzujesz. A 150-160 jest to właśnie optymalna szybkość dla tego sprzętu, oczywiście w odpowiednich warunkach.

Mnie kiedyś paliła o ile dobrze pamiętam od poniżej 5L do ponad 9L. Te pierwsze to autostrada i ulewa przez cały dzień co zmuszało do średniej szybkości 80-90km/h, te drugie to też autostrada, piękna pogoda i chęć nagonienia straconych dzień wcześniej kilometrów i 180-220 na budziku.

 

powiem krutko to nie jest sprzęt do takiej jazdy 180- 210 km/h

każde moto przy takiej prędkośći chla ile mu wleci w cylindry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stronke - i zle interpretowanie pod innymi pzregladarkami niz IE no to brałem to pod uwage i robiłem specjalnie tylko pod IE poniewaz 90% uzytkowników uzywa własnie Interneto Explorera.

Mylisz się i to bardzo.

Śmiem twierdzić, że 90 % nie używa IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja sie przyłączam do gratulacji (lepiej późno niż wcale) :)

Świetne moto. Kilkoro moich znajomych śmiga bądź śmigało 900 - tkami. Są bardzo zadowoleni. Zresztą nie słyszałem negatywnych opinii na temat tego sprzęta. Wygodne i na dodatek z wałem. Rewelacja. Sam swego czasu chciałem to kupić ale wyszło inaczej. Tak czy siak świetny wybór.

Pozdruuufffki i szerokiej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...