Skocz do zawartości

Waga a jazda na motocyklu :]


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... Czy trzeba mieć jakąś określoną wagę/wzrost żeby jeździć na motocyklu? :) Co o tym myślicie? Czy mozna być za grubym/chudym za wysokim/niskim żeby prowadzić moto? :flesje:

 

Jeżeli temat się już pojawił to przepraszam chociaż wątpie, żeby ktoś wpadł na ten pomysł :flesje: Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie... Czy trzeba mieć jakąś określoną wagę/wzrost żeby jeździć na motocyklu? :) Co o tym myślicie? Czy mozna być za grubym/chudym za wysokim/niskim żeby prowadzić moto? :flesje:

 

nie chce zeby mnie wykopali z forum ale oto odpowiedz :

 

http://www.strangevehicles.com/content/item/110985.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zeby mnie wykopali z forum ale oto odpowiedz :

 

http://www.strangevehicles.com/content/item/110985.html

 

Hehe to na temat otyłości już znam Waszą opinie :) A czy można być za chudym? :flesje: ? Bo ja jestem raczej szczupły chociaż jem dość sporo i się zastanawiam czy w przyszłości, jak będę pełnoletni dam sobie rade z 170 kg ścigaczem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszyzfr1 troche dziwnie byś wyglądał na jekims wielkim harleyu czy czymś w tym stylu.

 

Ale ja bym chciał w przyszłości jeździć na ścigaczu :) Teraz mam RS 50 (dobrze mi się jeździ tylko jak dla mnie za wolna). Dzisiaj skończyłem 16 lat i zaczynam kurs na prawko kat. A1 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy motor jak juz nim troche pojezdzimy wydaje nam sie za słaby i za wolny. Fajna sprawa to prawko a1 też myslałem nad nim jednak zdecydowałem że szkoda mi kasy i wole ja pozniej zainwestować w lepsze moto jak bede mia prawko na motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prawdopodobnie w Fast Biku (to nie jest żadna reklama hehe) czytałem, o V. Rossim. On ma około 176 cm wzrostu i waży 56 kg (nie ejstem pewien co do tych wartości ale coś koło tego) a wkońcu był wielokrotnym mistrzem MOTO GP. :) Coś w tym musi być :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od jakiejć 500 - tki ....spoko sprzęt jak na zmianę a wzrost masz taki jak ja więc będzie ok nio chyba że za mało to juz po salonach się rozejrzyj i fotki niech ci ktoś zrobi ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od jakiejć 500 - tki ....spoko sprzęt jak na zmianę a wzrost masz taki jak ja więc będzie ok nio chyba że za mało to juz po salonach się rozejrzyj i fotki niech ci ktoś zrobi ..... :)

 

Hehe widzę, że nie czytacie za dokładnie tego co pisze (nie napisałem ile ja mam wzrostu tylko Valentino Rossi) :flesje: Ja Was nie proszę, o pomoc na temat wybrania sprzętu bo dziś skończyłem 16 lat i zamieniam moją 50ke na jakąś 125ke ale chodzi mi o to czy Waszym zdanie można być za chudym/za grubym, za wysokim/za niskim na prowadzenie moto (najbardziej chodzi mi o ścigacze) :flesje: Ale i tak dziękuje za zainteresowanie się tematem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba po to przymierza sie do motocykli swoje dupsko zeby potem wiedziec na ktorym komu najwygodniej..... trzeba sie samemu dopasowac...

 

 

 

 

nie chce zeby mnie wykopali z forum ale oto odpowiedz :

 

http://www.strangevehicles.com/content/item/110985.html

 

 

To jest cos..... koles wyglada jak Rossi prawie..... podczas wyscigu.

Pewnie idealnie sie sklada na zakretach :) :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...