Skocz do zawartości

Kurtka RETBIKE


Rekomendowane odpowiedzi

Mam komplet rettouring '05 nawinęłem w nim ok. 7000 km.

Muszę potwierdzić że nici strasznie się strzępią (zarówno kurtka jak i spodnie).

ponadto przy obecnych temp (pow. 30st) jest za nich za gorąco - po powrocie z pracy (30 min) po prostu pływam, najgorzej ze spodniami, choć rękawy w okolicach nadgarstka też mokre). Jednak w zakresie temp. 0-20 st. sprawują się świetnie.

Czy komuś oprócz mnie zdażyło się ułamywanie kawałków ochraniaczy ?

 

pozdrawiam

Witam

Kumpel ma rettouring komplet kupiony w tym roku, zrobił z 4-5 tyś km. Też mu się ułamał ochraniacz i się wkurza bo go czasem gniecie jak się źle ułoży. Co do strzępienia się nie wiem nici czy materiału też coś napominał. Jednak test deszczu, coś jakby oberwanie chmury z gradem na autostradzie przetrzymał i miał w miare sucho w środku. W upale to jednak jak mówisz patelnia, idzie się zagotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy komuś oprócz mnie zdażyło się ułamywanie kawałków ochraniaczy ?

 

pozdrawiam

 

 

Witam

Kumpel ma rettouring komplet kupiony w tym roku, zrobił z 4-5 tyś km. Też mu się ułamał ochraniacz i się wkurza bo go czasem gniecie jak się źle ułoży.

 

Mi też całkiem niedawno ułamał się ochraniacz na kolanie, takie same są w kutkach na łokcie i na barki, ale te w kurtce są jakby z elastyczniejszego materiału. Teraz chyba wypróbuję ochraniacze konkurencji (metro) sprzedają na allegro po 15 pln za sztuke, mają nawet troche inny kształt, ciekawe które są wygodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...